Aidas Reklys ant ledo čiuožė persirengęs fatališka moterimi

„Šokių ant ledo“ akimirka / Lukas Balandis / BNS nuotr.
„Šokių ant ledo“ akimirka / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-03-09 20:57
AA

Sekmadienio vakarą dailiojo čiuožimo gerbėjai visi kaip vienas stebėjo LNK televizijos šou „Šokiai ant ledo“. Trečiosios šou laidos metu žinomų žmonių ir čiuožimo ant ledo profesionalų poros demonstravo pasirodymus jausmų tema. Ypatingą reginį paruošė Aido Reklio ir Katerinos Voropaj pora – šokdami ant ledo jie vaizdavo jausmą „ne savame kailyje“, A.Reklys publikai pasirodė persirengęs moterimi.

Trečiojoje „Šokių ant ledo“ laidoje – dalyvių pasirodymai jausmų tema (82 nuotr.)
+76

Apie trečiąją „Šokių ant ledo“ laidą išsamiau skaitykite čia.

Kol vienos šou dalyvaujančios poros rinkosi įprastus ir puikiai pažįstamus bei kiek lengviau pavaizduojamus jausmus – džiaugsmą, skausmą, pyktį, aroganciją ir kitokius – A.Reklio ir K.Voropaj pora nutarė eiti gerokai sunkesniu keliu: pasirodymo ant ledo metu pasirinko vaizduoti jausmą „ne savame kailyje“.

Ir nors iš pirmo žvilgsnio atrodytų, kad tokį jausmą pavaizduoti – itin sudėtinga, pora surado teisingą atsakymą: čiuoždamas ant ledo A.Reklys persirengė moterimi, o K.Voropaj – vyru, ir abudu išties atsidūrė svetimuose kailiuose.

Naujasis A.Reklio įvaizdis prajuokino ant ledo susirinkusius žiūrovus – jis čiuožė vilkėdamas ryškiai raudoną suknelę, pasipuošęs šviesių plaukų peruku, ryškiai raudonai pasidažęs lūpas. Kostiumo dėka A.Reklys priminė tikrų tikriausią fatališką moterį. Neatpažįstama tapo ir profesionalaus čiuožėjo partnerė K.Voropaj: ji ledu čiuožė apsivilkusi juodą smokingą, veidą papuošė ūsais.

Aidas Rekys ir Katerina Voropaj / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Panašu, kad porą pasirodymui įkvėpė kątik praūžusi Moters dienos šventė: savo šou pradžioje K.Voropaj suvaidino įkaušusį vyrą, mylimajai benešantį gėles, o A.Reklys – namų šeimininkę. Vėliau scenarijus lėmė buitinį konfliktą: A.Reklys iš tiesų spyrė K.Voropaj į užpakalį, vėliau jiedu ant ledo inscenizavo muštynes. Galų gale ledas net buvo padegtas: ugnis liepsnojo net kelias sekundes. Komisija porai skyrė 23,5 balo iš 24 galimų.

„Net pats į save žiūriu ir galvoju, kad atrodau tiesiog vau“, – po pasirodymo savo išvaizdą pakomentavo A.Reklys. Jis tikino persirengimo dėka supratęs, kaip sudėtinga moterims kiekvieną dieną atrodyti taip gerai.

„Pasirodymą ėmiau stebėti nusiteikusi skeptiškai, nes nemėgstu moterimis persirengusių vyrų, tačiau buvau nustebinta: labai gražus pasirodymas, Aidas tiesiog stebuklingai persikūnijo į moterį. Linkiu nepriprasti ir stebuklingai grįžti atgal“, – sakė vertintoja E.Daniūtė. Anot A.Baukutės, Aido vyriškumo neužgožė net kostiumas – kad ir kaip įtikinamai vaidino, vistiek išliko vyriškas. „Jūs buvote originalūs“, – vertino ji pabrėžusi, kad vyrą įtikinamai suvaidino ir K.Voropaj.

Aidas Rekys ir Katerina Voropaj / Lukas Balandis / BNS nuotr.