Aiškėja 56-erių Sinéad O'Connor mirties aplinkybės: prabilo policija

Sinéad O'Connor / Scanpix, Vida Press nuotr.
Sinéad O'Connor / Scanpix, Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-07-27 14:23
AA

Trečiadienio vakarą pasaulis neteko garsios airių dainininkės, hito „Nothing Compares 2 U“ atlikėjos Sinéad O'Connor. Žinia apie žvaigždės mirtį kartu sukėlė ir klausimų – gerbėjai svarsto, kas pasiglemžė moters gyvybę. Dabar, nepraėjus parai po skaudžios naujienos, pranešimą išplatino policija.

Sinéad O'Connor buvo rasta be sąmonės savo namuose pietų Londone, atskleidė policija.

Kaip rašo mirror.co.uk, policija į jos namus buvo iškviesta trečiadienio rytą, gavus pranešimą apie moterį be gyvybės ženklų. Deja, nieko nebebuvo galima padaryti – dainininkė iškart pripažinta mirusia.

Vis dėlto policija dabar pabrėžė, kad Sinéad O'Connor mirtis nelaikoma įtartina.

Sinéad O'Connor / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Liepos 26 d., trečiadienį, 11.18 val., policija sureagavo į pranešimą apie nereaguojančią moterį gyvenamajame name SE24 rajone. Pareigūnai nuvyko. Įvykio vietoje konstatuota 56 metų moters mirtis.

Apie tai buvo pranešta artimiesiems giminaičiams. Mirtis nelaikoma įtartina. Byla bus paruošta koroneriui (teismo pareigūnas, nustatantis mirties priežastį – red. past.)“, – skelbiama policijos pareiškime.

Žmonės.lt primena, kad apie 56-erių dainininkės Sinéad O'Connor mirtį trečiadienį pranešė jos šeima.

„Su didžiuliu liūdesiu pranešame apie mūsų mylimos Sinead mirtį“, – muzikantės artimųjų pranešimą cituoja Airijos nacionalinis transliuotojas RTE.

„Jos šeima ir draugai yra sugniuždyti ir šiuo labai sunkiu metu prašo privatumo“, – pridūrė transliuotojas.

Dubline gimusi S.O'Connor per savo karjerą išleido 10 albumų ir labiausiai išgarsėjo 1990 metais perdainavusi Prince'o dainą „Nothing Compares 2 U“. „Billboard“ muzikos apdovanojimuose kūrinys buvo pripažintas pirmuoju pasauliniu singlu.

Fotogalerija:

Sinead O‘Connor (36 nuotr.)
+30