Aistė Diržiūtė: „Rekomenduoju tik tuos dalykus, kuriais pasitikiu šimtu procentų“

Aistė Diržiūtė / Monikos Penkutės nuotr.
Šaltinis: Reklama
AA

Aktorė Aistė Diržiūtė sako, kad renkantis kosmetiką, jai svarbu ne tik jos kvapas, pojūtis bei rezultatas, kurį gauna naudodama, bet ir kompanijos vertybės, filosofija bei požiūris į planetą. Todėl atradusi „Dr. Hauschka“ kosmetiką, džiaugiasi ja jau šešerius metus ir rekomenduoja visiems draugams.

Pasidalinkite, kaip prasideda jūsų rytas, kokiais grožio ritualais pasitinkate dieną?

Rytą visada pradedu nuo stiklinės vandens ir mankštos, tada seka šaukštas acto ir dar viena stiklinė vandens su citrina. O prieš geriant vienintelį kavos puodelį per dieną, pasirūpinu savo veidu oda.

Man atrodo, labai svarbu rūpintis savimi tiek iš vidaus, tiek iš išorės, todėl rytais stengiuosi pabūti su savimi, pažvelgti  į save iš arti ir atgaivinti veido odą. Man tai atrodo svarbu ir, nemanau, kad tai yra tuščia ar nereikalinga. Kadangi mano veido oda labai įnoringa, prižiūriu ją itin atsakingai.

Pirmiausia, nusivalau veidą „Dr. Hauschka“  raminamuoju, valomuoju pieneliu, tada nusiprausiu vandeniu ir atgaivinu  to paties gamintojo toniku, kuris suteikia šviežumo ir priverčia mano veidą  švytėti. O jau tada, žinoma, tepu mylimiausią savo kosmetikos produktą – melisų dieninį veido kremą.  Tokia mano ryto rutina  jau  daugiau nei šešerius metus kiekvieną dieną.  

„Dr. Hauschka“ kosmetika

Be kokios Dr.Hauschka“ kosmetikos neįsivaizduojate savo dienos?

„Dr.Hauschka“ melisų veido kremas man yra nepakeičiamas. Jį  visada turiu su savimi tiek keliaudama, tiek dirbdama. O, kai filmavimo aikštelėje prieš grimą, grimerė siūlo kokį nors kitą kremą, aš visada turiu savo. Dieninis melisų kremas subalansuoja ir nuramina mano ypač jautrią veido odą.

Jį, kaip ir visą „Dr.Hauschka“ kosmetiką, naudoju jau šešerius metus ir galiu pasakyti, kad nieko geresnio  neturėjau. Draugams, kurie manęs klausdavo, ką aš darau savo veido odai, kad ji tokia sveika ir švytinti, taip pat visada rekomenduoju išbandyti melisų dieninį veido kremą. Ir, tiesą sakant, visi labai džiaugiasi mano rekomendacijomis.

Kadangi mano veido oda inkusi į spuogelius, du kartus per savaitę naudoju gaivinamąją veido kaukę. Gaivinamoji veido kaukė labai švelni ir apsaugo jautrią mano veido odą  nuo spuogelių atsiradimo, o jei koks ir iškyla – labai greitai panaikina.

Neseniai  nusprendžiau atsiauginti plaukus, merginos, kurios kada nors tai darė, žino, ką tai reiškia. Tačiau man labai padeda „Dr. Hauschka“ stiprinamasis tonikas plaukams ir galvos odai, kuris  prižiūri ne tik plaukus, bet ir  galvos odą.  Dėl darbo dažnai tekdavo ir vis dar tenka keliauti, skirtingose šalyse, viešbučiuose labai skiriasi vandens kietumas – vienur kietesnis, kitur minkštesnis, o mano galvos oda anksčiau į tai labai jautriai reaguodavo: atsirasdavo pleiskanų, o plaukai tai išsausėdavo, tai būdavo labiau linkęs riebaluotis.

Keliaudama dėl to turėdavau nemažai rūpesčių, tačiau atradus šį toniką, viskas pasikeitė, nes jis padeda išlaikyti galvos odos ph balansą. Pradėjus jį naudoti, pajutau akivaizdų skirtumą: plaukai tapo stipresni, labiau žvilgantys, o galvos oda sveika. 

Aktorė Aistė Diržiūtė (6 nuotr.)

O kokią dekoratyvinę kosmetiką naudojate kiekvieną dieną? 

Man atrodo, kad didžiausias turtas, kalbant apie išvaizdą, be sveikatos, vidinės laimės ir ramybės, yra sveika ir švytinti veido oda, todėl ja rūpinuosi labai atsakingai ir kruopščiai.

Dekoratyvinės kosmetikos  naudoju labai minimaliai, bet savo kosmetikos krepšelio ir šventės neįsivaizduoju be „Dr. Hauschka“ lūpų blizgio Nr. 04 GOJI, blakstienų tušo, tinkančio jautrioms akims, ir  skaidraus bronzanto, kuris suteikia mano veido odai švelnų bronzinį atspalvį ir natūralų švytėjimą. 

Mano akys yra labai jautrios, pastebėjau, kad nuo bet kokio tušo pradeda ašaroti, niežėti, reaguoja į šviesą, ekraną. Ir tik kai naudoju „Dr. Hauschka“ blakstienų tušą, jaučiuosi puikiai. Pasidažau blakstienas ryte ir  visą dieną jaučiuosi taip, lyg būčiau be tušo. Be to, jis išskirtinai lengvai nusivalo.

Aistė Diržiūtė / Monikos Penkutės nuotr.

O vakare ar daug laiko skiriate veido odos priežiūrai? 

Veido nusivalymas vakare man labai svarbus ritualas, nes prilygsta visos dienos emocijų nusivalymui. Vakare, kaip ir ryte, naudoju tą patį jau minėtą veido pienelį ir toniką.

Esu iš tų žmonių, kurie sunkiai randa nors kelias minutes pagulėti apie nieką negalvojant, bet vienas geriausių motyvatorių tam – „Dr. Hauschka“ gaivinamieji kompresai paakiams – užlašini keletą lašų ant vatos diskelio, užsidedi ant užmerktų akių vokų ir jie greitai nuramina, o tos kelios minutės ramybės yra ypač svarbu. 

Kaip Jūs atradote „Dr. Hauschka“ kosmetiką ir kodėl ją taip vertinate?

Šią kosmetiką man davė pabandyti viena grimerė filmavimų metu. Mane sužavėjo jos kvapas ir pirmasis pojūtis užsitepus. Tada pradėjau labiau gilintis į  „Dr. Hauschka“ produktų sudėtį ir supratau, kad mūsų požiūris į planetą ir vertybės sutampa. Aš pasitikiu mokslu bei medicina, taip pat labai vertinu ryšį su gamta.

Man patinka, kad ši kosmetika nuo pat  jos sukurimo pradžios (nuo 1967 m.) buvo ekologiška ir išskirtinė. Jai pagaminti naudojami augalai, užauginti biodinaminiame WALA sode, surinkti laukinėje gamtoje arba įsigyti iš kontroliuojamų ekologinių ūkių visame pasaulyje.

Svarbu paminėti, jog „Dr. Hauschka“ itin rūpinasi ir savo darbuotojais. Man svarbu, jog tai 100%  natūrali sertifikuota kosmetika, sukurta mokslininkų chemikų, bet taip pat turinti ryšį su gamta ir jos  teikiamomis galiomis. Kosmetika besirūpinanti tiek gamta, tiek žmonėmis ir ateitimi. 

„Dr. Hauschka“ kosmetika (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau