Aistė Kabašinskaitė ir Mantas Katleris mato save auginančius vištas ir pomidorus

Aistė Kabašinskaitė ir Mantas Katleris
Aistė Kabašinskaitė ir Mantas Katleris
Šaltinis: „Žmonės“
2019-03-13 12:02
AA

Kada vestuvės? – neduoda ramybės aplinka šviežiai iškeptiems sužadėtiniams humoristui Mantui Katleriui (32) ir teisės studentei Aistei Kabašinskaitei (25). Iki vestuvių jiedu turi numatę svarbią savo gyvenimo stotelę. Ir apskritai jųdviejų kelias, regis, bus ilgas, nes Mantas mato save auginantį vištas ir pomidorus.

Pažinties pradžią jie prisimena su šypsena. „Tai, kad susipažinome internetu, mūsų santykių nepaverčia prastesniais negu tų porų, kurios galbūt susitiko kopdamos į Everestą. Susipažinimo vieta neturi įtakos santykių kokybei“, – sako Mantas.

Pirmus metus abu kibirkščiavo, buvo net išsiskyrę kelis kartus. Bet apsišlifavo. Aistės nuomone, Mantas labai pasikeitė nuo pažinties pradžios – jis augo su mama, paskui gyveno vienas, todėl buvo šiek tiek savanaudis. Tačiau pasikeitė ir ji. „Mantas mane išmokė, kad svarbiau už daiktus gera emocija ir akimirkos, kurias prisiminsi visą gyvenimą. Daug nuostabiau išvysti liūtą safaryje, nei nešioti prabangią rankinę ant peties.“

Mantas pastebi, kad su amžiumi atsirado poreikis kuo nors rūpintis, pamažu atėjo suvokimas, kad jis nėra svarbiausias pasaulyje. „Dabar man patinka padaryti valgyti, nupirkti vaistų, kai Aistė serga. Tikiu, kad būdamas šešiasdešimties auginsiu vištas ar pomidorus.“

Tai kas toliau – vestuvės ir namas su šiltnamiu pomidorams? Iki namo dar yra stotelė – perkame butą. Bet su terasa, bus vietos ir pomidoriukams“, – juokiasi sužadėtiniai.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“