Aistė Lasytė atsidūrė ligoninėje: perkeliamas šventinis „Liūdnų slibinų“ koncertas

Aistė Lasytė / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Aistė Lasytė / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-12-08 16:04
AA

Grupės „Liūdni slibinai“ narė Aistė Lasytė (28) atsidūrė ligoninėje – dėl to atšauktas šventinis grupės koncertas.

Antradienio pavakarę oficialiame „Liūdnų slibinų“ feisbuko puslapyje pasirodė tokia informacija:

„Turime pasidalinti su jumis svarbia žinia. Mūsų Aistė savaitgalį atsidūrė ligoninės pataluose dėl netikėtų sveikatos sutrikimų. Reikalai buvo gan sudėtingi, tačiau gydytojai operatyviai sureagavo ir atliko visas reikiamas procedūras, kad būtų išvengta rimtesnių pasekmių (stiprus ačiū jiems už tai).

Aistė Lasytė ligoninėje / Asmeninio albumo nuotr.

Aistė sparčiai taisosi, jau puošia palatoje nukniauktas eglės šakas ir laukia Kalėdų. Tačiau iki Kalėdų jai yra būtinas poilsinis periodas, kad atgautų jėgas, todėl ji negalės būti su mumis šventiniame koncerte.

Mums be Aistės menka šventė, tačiau nenorim iš Aistės atimti ir šventinio susitikimo su jumis (juk žinot, kad ji laukia Kalėdų ištisus metus). Todėl ŠVENTINĮ KONCERTĄ, kuris turėjo vykti gruodžio 16 d. Vilniuje, mes PERKELIAME Į SAUSIO 27 D. Koncerte, kaip ir planuota, šventiškai žymėsime Kalėdų laukimą (arba nelaukimą), tik tai darysime sausį.

Norintys grąžinti bilietus turėtų kreiptis į „Tiketą“, grąžinimas bus vykdomas iki šių metų gruodžio 31 d. O jeigu norite su mumis šventiškai susitikti sausio mėnesį, galios jau turimi bilietai be papildomų keitimų.

Naujametis koncertas su VDU kameriniu orkestru gruodžio 31 d. Kaune įvyks kaip ir planuota su jau pailsėjusia, gražiausia mūsų grupės moterimi Aiste Lasyte.“

Žmonės.lt susisiekė su „Liūdnų slibinų“ atstove spaudai Egle Remeikaite-Kublinskiene

„Savaitgalį Aistė ėmė labai blogai jaustis, todėl kreipėsi į medikus. Buvo diagnozuota, kad jai plyšo išsiplėtusi galvos smegenų kraujagyslė – aneurizma. Skubiai atliktos reikiamos procedūros. Po jų atlikti tyrimai rodo, kad Aistė sparčiai sveiksta. Gydytojai teikia šviesias prognozes. Todėl galimų ilgalaikių pasekmių, kokios kartais nutinka, kaip ir nėra. Dabar Aistė ligoninėje, tačiau netrukus ją paleis, tada numatytas periodas pailsėti, kad ji atgautų jėgas“, – Žmonės.lt sakė E.Remeikaite-Kublinskiene.

Aistė Lasytė ligoninėje / Asmeninio albumo nuotr.