Aistė Lasytė scenoje pasirodė su apatiniais ir pusnuogiu šokėju ant aukštakulnių

Aistė Lasytė / Giedriaus Abromavičiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

BTV eteryje sugrįžusioje „Muzikinėje kaukėje“ šį šeštadienį – dešimties Lietuvos garsenybių įsikūnijimai į žymiausius Lietuvos ir užsienio atlikėjus. Grupės „Liūdni slibinai“ narė Aistė Lasytė priims iššūkį vienam vakarui virsti skandalingąja Lady Gaga. „Tai buvo pasirodymas ant peilio ašmenų – galėjo būti vulgaru, prasta, tačiau to tikrai nebuvo“, – nuomonę po garsios moters pasirodymo išsakys komisijos pirmininkas Vytenis Pauliukaitis.

Aistė Lasytė žiūrovus stebins ne tik puikiu atlikimu, bet ir itin atvira apranga – jaunos moters pasirodymui „Muzikinės kaukės“ stilistai parinks sportinę liemenėlę ir kelnaites, pagyvintas raudonais kryžiais. „Pamatęs tavo apatinius tikrai nesutrikau ir tai nebuvo vulgaru. Viskas buvo vietoje ir laiku, – komplimentų negailės Alanas Chošnau. Dainininkas nepamirš įvertinti šokėjo indėlio. – Partneris tavo buvo labai geras.“ Pastarasis scenoje pasirodys pusnuogis – dėvintis tik tampres ir avintis aukštakulnius.

„Muzikinės kaukės“ komisija turės nelengvą užduotį išrinkti geriausią vakaro pasirodymą. Scenoje, be A. Lasytės, pasirodys: Žygis Stakėnas, įkūnysiantis „LMFAO“, Gražvydas Staigvilas, virtęs Vitalijumi Pauliuku, Paulius Bagdanavičius bus Enrique Iglesias, Neringa Nekrašiūtė – Ala Pugačiova, Marius Jampolskis – Marijonas Mikutavičius. Edgaras Lubys taps grupės „Coldplay“ lyderiu Chrisu Martinu, Kotryna Juodzevičiūtė – Vilija Pilibaityte-Mia, Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė įkūnys Alicia Keys, o Dileta Meškaitė-Kisielienė – komisijos narę Ingą Valinskienę.

Skaitykite daugiau