Aistė Pilvelytė apie Dalios Ibelhauptaitės kritiką: „Tas „gariūniškumas“ mane išmušė iš vėžių“

Aistė Pilvelytė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Aistė Pilvelytė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-02-23 18:47
AA

Aistė Pilvelytė po praėjusios savaitės „Eurovizijos“ atrankos laidos, kai komisijos narė, režisierė Dalia Ibelhauptaitė sukritikavo jos pasirodymą, antradienį Žmonės.lt išsakė savo nuomonę. Dainininkė teigė, kad D.Ibelhauptaitės kritika jai pasirodė „gariūniška“.

Antradienį „Eurovizijos“ atrankos filmavime A.Pilvelytė atsisakė praėjusį kartą buvusio įvaizdžio.

„Šį kartą tiesiog dainuosiu“, – Žmonės.lt sakė A.Pilvelytė.  

Praėjusį kartą tamsius plaukus A.Pilvelytė buvo paslėpusi po raudonu peruku, kurį pasirodymo metu nusiplėšė, veidą buvo išmarginusi pieštomis ašaromis, rankas – tatuiruotėmis.

Aistė Pilvelytė ir Donatas Ulvydas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Komisijos narei D.Ibelhauptaitei visa tai nepatiko: A.Pilvelytės pasirodymą ji pavadino pigia vaidyba, pieštas ašaras ant veido – Helovinu.

„Jūs nepapasakojote istorijos, jūs atrodėte primityviai, neduok Dieve, tai pamatytų Europa“, – kalbėjo ji.

A.Pilvelytė tada pareiškė, taip ir žinojusi, kad D.Ibelhauptaitė ją kritikuos, nes „režisierė jos paprasčiausiai nemėgsta“. D.Ibelhauptaitė tokiais žodžiais nusistebėjo: „Mergaite, aš jūsų net nepažįstu!“. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Dalia Ibelhauptaitė „Eurovizijos“ atrankoje kirto Aistei Pilvelytei: „Neduokdie, tai pamatys Europa“

Aistė Pilvelytė ir Donatas Ulvydas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Nors A.Pilvelytė savo įvaizdį pakeitė – atsisakė peruko ir pieštų ašarų – D.Ibelhauptaitės kritikos giliai į širdį neima, antradienį ji Žmonės.lt​ pakomentavo, ką apie tai mano. 

„Aš esu visiškai rami. Blogiems dalykams turiu labai trumpą atmintį. Kritika visuomet verčia tobulėti, bet kritikuoti reikia mokėti. Tai yra labai didelis menas. Galima pasakyti, kad „man netinka tas ar anas, aš vietoj tavęs daryčiau taip ar kitaip“.

Aistė Pilvelytė ir Donatas Ulvydas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Aš nesu Gariūnų boba – taip nesakyčiau. Turi būti intelektas, turi būti pagarba ir sau, ir žmogui, kuris lipa ant scenos. Tas „gariūniškumas“ truputėlį mane išmušė iš vėžių. Gal todėl ir išėjo tas konfliktas“, – Žmonės.lt pasakojo A.Pilvelytė. 

Vis dėlto, praėjusią savaitę A.Pilvelytei šypsojosi sėkmė. Tiek komisija, tiek žiūrovai ją vertino geriausiai.

„Aš nepasakyčiau, kad surinkau daugiau balsų nei dar praėjusį kartą. Jeigu žiūrovas turi mylimą atlikėją, jis ir balsuoja kiekvieną savaitgalį. Nors komisija ir sukritikavo, irgi man skyrė pirmą vietą“, – sakė ji. 

Gerų komisijos vertinimų Aistė sulaukė ir aštuntosios atrankos laidos filmavime.

TAIP PAT SKAITYKITE: Su „Eurovizija“ atsisveikino Neringa Šiaudikytė, E.G.O ir „4 Roses“

Aštuntojoje „Eurovizijos“ atrankos laidoje – dešimties dalyvių pasirodymai (102 nuotr.)
+96