Akcijos.lt: išaugus kainoms, vis daugiau lietuvių ieško akcijų

MAXIMA parduotuvė / Pranešimo aut. nuotr.
MAXIMA parduotuvė / Pranešimo aut. nuotr.
Šaltinis: Reklama
2023-08-01 16:05
AA

Išaugus maisto kainoms, vis daugiau žmonių pradėjo kreipti dėmesį į akcijas, lygina kainas parduotuvėse ir ieško būdų, kaip galima būtų apsipirkti pigiau. Ekspertai pastebi, kad pastaruoju metu išaugo akcijų leidinių aktualumas, gyventojai internete varto prekybos tinklų pasiūlymus bei nori tai daryti patogiai. Šiam tikslui startavo naujas portalas Akcijos.lt, kur vienoje vietoje galima rasti geriausius parduotuvių pasiūlymus.

Kodėl akcijų leidiniai pastaruoju metu tokie populiarūs? Portalo kūrėjų teigimu, ieškodami akcijų ir vartydami leidinius žmonės bando sutaupyti.

„Ekonomikos svyravimai ir pinigų vertės pokyčiai skatina žmones ieškoti būdų, kaip efektyviau leisti savo pinigus. Be to, kai vis daugiau žmonių naudojasi internetu savo mobiliuosiuose telefonuose, pasitikrinti akcijas prieš perkant tapo paprasčiau nei bet kada. Pavyzdžiui, „Maxima“ akcijos leidinys yra aktualiausias ir daugiau nei 100 tūkst. žmonių seka būtent šios maisto prekių parduotuvės leidinius kiekvieną mėnesį“, – pastebi ekspertai.

Pirkėjai daugiausia laimi iš prekybos tinklų konkurencijos. Parduotuvės dėl pirkėjo dėmesio daugiausia kovoja akcijomis.

„Šiuo metu pastebime, kad vis dažniau „Lidl“ išleidžia daugiau nei vieną leidinį maisto prekėms tą pačią savaitę, tad akivaizdu, kad „Lidl“ akcijų leidiniai didina svarbą konkurencijoje“, – nurodo tinklapio vystytojai.

Norintiems sutaupyti

Pasak organizatorių, idėja įkurti Akcijos.lt portalą kilo iš noro sukurti patogią platformą vartotojams, kurie planuoja pirkinius ir taip siekia optimizuoti savo išlaidas.

„Kiekvieno prekybos centro akcijas atskirai vartotojui sekti gali būti sudėtinga ar imlu laikui ir daug patogiau atkreipti dėmesį į geras kainas, kai akcijų leidiniai yra vienoje vietoje, t.y. viename portale“, – aiškina jie.

Portale pateikiami visų parduotuvių akcijų ir nuolaidų leidiniai vienoje vietoje. Lankytojai gali susipažinti su specialiais pasiūlymais, išpardavimais, akcijomis bei nuolaidomis prekybos tinkluose „Maxima“, „Lidl“, „Rimi“, „Jysk“, „Senukai“, „Drogas“, „Eurovaistinė“ bei kitose populiariausiose parduotuvėse Lietuvoje. Tokiu būdu gyventojai galės apsipirkti tuščiai neišlaidaudami.

„Talpiname akcijų leidinius visų populiariausių parduotuvių, kurios šiuos leidinius leidžia reguliariai. Tai gali būti maisto prekių parduotuvių akcijų leidiniai, vaistinių ir kosmetikos, prekybos centrų, elektronikos parduotuvių, drabužių parduotuvių ar kitų, kurios nuolat siūlo akcijas savo pirkėjams“, – pasakoja tinklapio autoriai.

Įvertinkite pasiūlymus Suvalkuose

Lietuviai – praktiški žmonės, tad pastaraisiais metais itin išpopuliarėjo apsipirkimas Suvalkuose, mažų kainų ir aukštos kokybės sostinėje. Todėl portale rasite maisto, namų ir kitokios buities prekių akcijų, nuolaidų ir kitų ypatingų pasiūlymų leidinius – turėsite galimybę lyginti kainas net neišėję iš namų.

„Internete galite patikrinti „POLOmarket“ ar „Kaufland“ parduotuvių kainas, tad pirkinių sąrašą susiplanuosite dar taupiau, greičiau ir lengviau. Verta apsilankyti ir šių parduotuvių internetinėse svetainėse – galbūt iškart pamatysite norimas nusipirkti prekes. Atraskite būdą taupyti tiek pinigus, tiek laiką ir net kantrybę bei mėgaukitės sklandžiu, naudingu ir taupiu apsipirkinėjimu“, – sako akcijų ekspertai.

Parduotuvė „Kaufland“ / Vida Press nuotr.

Patogu, greita ir informatyvu

Pasak portalo plėtotojų, anksčiau akcijų leidiniai dažniausiai būdavo popieriniame formate ir pirkėjams reklamuojami ne tik parduotuvėse, bet ir platinami į jų pašto dėžutes, o dabar dauguma yra talpinami internete.

„Tokie leidiniai suteikia vartotojams galimybę greitai ir lengvai susipažinti su esamomis akcijomis, palyginti kainas ir taip efektyviau planuoti savo pirkinius. Be to, jie skatina vartotojus atrasti naujas prekes ir prekybos vietas, apie kurias galbūt anksčiau nežinojo“, – tikino jie.

Portalas yra pritaikytas visiems populiariausiems įrenginiams bei siūlo Android ir iOS programėles, todėl visi norintys gali patogiai patikrinti mėgstamiausių parduotuvių pasiūlymus.

„Akcijos.lt išsiskiria dėl patogaus ir intuityvaus dizaino, greitų atnaujinimų ir talpinamų akcijų kiekiu. Mūsų tikslas yra suteikti vartotojams kuo daugiau naudingos informacijos, kad jie galėtų lengvai rasti ir panaudoti geriausias akcijas. Be Lietuvos akcijų leidinių, turime dar ir lietuvių pamėgtų parduotuvių Lenkijoje akcijų leidinius, – teigia kūrėjai.

Portalas padeda sutaupyti kiekvienam, kuris skiria nors truputį laiko akcijų peržiūrai, prenumeruoja leidinius ir juos seka. Patogiausias būdas akcijas sekti mobiliajame telefone – programėlėje, arba prenumeruoti naujienlaiškius pagal mėgstamas parduotuves.

Taupymas / 123RF.com nuotr.

Žinokite, ką pirksite

Jei norite sutaupyti, rekomenduojama iš anksto pasiruošti pirkinių sąrašą. Tai ne tik padės sutaupyti, bet ir neprisipirkti prekių, kurių jums nereikia.

Kartu, turint pirkinių sąrašą ir matant, kokios šiuo metu galioja akcijos, galėsite lengviau nuspręsti, kokios prekės turėtų atsidurti pirkinių krepšelyje.

Prieš vykdami į mėgstamą parduotuvę galite pasitikrinti prekybos tinklų pasiūlymus ir pagal tai rinktis, kur norite apsipirkti. Be to, naudinga neapsiriboti viena parduotuve, apsipirkti kelis kartus per savaitę ir įsigyti prekes ten, kur joms taikomi geriausi pasiūlymai.

Portalo plėtotojai pastebi, kad dažnas pirkėjas yra susidūręs su ženklia mėgstamos prekės akcija ir atkreipęs dėmesį, kad kaina su akcija būna iš tiesų geresnė.

„Taip jau yra susiformavę, kad kai kurių prekių lietuviai neperka, o laukia, kol bus akcija ir tuomet užsiperka didesnius konkrečios prekės kiekius. Tad kiekvienas sutaupo individualiai, pagal tai, kiek įdeda pastangų į pirkinių planavimą ir ar skiria laiko pasidomėti bei sekti akcijas“, – apibendrino jie.