Akibrokštas „Oskaruose“ – juokelis apie W.Smitho žmoną baigėsi smūgiu: į sceną įbėgęs aktorius vožė komikui

Willas Smithas vožtelėjo komikui Chrisui Rockui / Scanpix nuotr.
Willas Smithas vožtelėjo komikui Chrisui Rockui / Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-03-28 08:34
AA

„Oskarų“ ceremonija dažniausiai būna elegantiškas ir rafinuotas renginys, kuriame žiba ryškiausios metų kino žvaigždės, įspūdingi apdarai, skamba svarbūs pareiškimai. Vis tik šiemet Los Andžele vykusią ceremoniją paženklino netikėtas incidentas – komikas Chrisas Rockas scenoje netikėtai sulaukė „Oskaro“ laureato Willo Smitho smūgio.

Aktorius ir komikas Chrisas Rockas, kuriam „Oskarų“ ceremonijos metu patikėta paskelbti geriausio dokumentinio filmo laureatą, negalėjo susilaikyti nuo pokštų.

Juokelio heroje tapo aktorė Jada Pinkett Smith, serganti alopecija ir dėl to netekusi plaukų. Kalbėdamas apie trumpai skustą J.P.Smith galvą, komikas pasakė: „Jada, negaliu sulaukti G.I. Jane 2“. Jo pokštas susijęs su 1997 m. filmu „G.I. Jane“, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka skustagalvė Demi Moore.

Willas Smithas ir Jada Pinkett Smith / Scanpix nuotr.

Po šių komiko žodžių į sceną įpuolė J.P.Smith vyras, „Oskaro“ laureatas Willas Smithas ir smogė C.Rockui į veidą. Po to jis grįžo į savo vietą ir sušuko: „Netark mano žmonos vardo savo purvina burna!“

Iš karto po incidento C.Rockas atrodė sukrėstas, tačiau supratęs, kad ką tik pateko į „Oskarų“ istoriją, jis atsigavo ir pasakė: „Tai buvo pati nuostabiausia naktis televizijos istorijoje“. 

Willas Smithas vožtelėjo komikui Chrisui Rockui / Scanpix nuotr.

Vėliau W.Smithas atsiprašė publikos, atsiimdamas geriausio aktoriaus apdovanojimą.

„Noriu atsiprašyti Akademijos. Noriu atsiprašyti visų savo kolegų nominantų“, – sakė W.Smithas savo kalboje, dėkodamas už pirmąjį „Oskarą“ karjeroje. Šį apdovanojimą jis laimėjo teniso legendų Venus ir Serenos Williams tėvo vaidmenį filme „King Richard“.

„Menas imituoja gyvenimą. Aš atrodau kaip išprotėjęs tėvas, kaip sakė apie Richardą Williamsą. Tačiau meilė priverčia daryti beprotiškus dalykus.“

94-oji „Oskarų“ ceremonija / Scanpix nuotr.

Los Andželo „Dolby“ teatre susirinkusius svečius ir žurnalistus šis incidentas šokiravo. Tuo metu, kai W.Smithas smogė C.Rockui, žiniasklaidos atstovai dalyvavo tradicinėje užkulisiuose vykusioje spaudos konferencijoje, kur nugalėtojai, pasakę padėkos kalbą, ateina atsakyti į klausimus.

Vis tik staiga jų dėmesys nukrypo į viršų esančius ekranus ir tai, kas vyko ceremonijoje, nes paaiškėjo, kad prasideda kažkas rimto. Ginčo metu nugalėtojų kambaryje įsivyravo visiška tyla. Tiesa, iš pradžių tai atrodė kaip pokštas, iš kurio juokėsi net pats W.Smithas. J.P.Smith atrodė susierzinusi, bet tuo metu vis dar buvo manoma, kad tai yra iš anksto suplanuoto pokšto dalis.

Abejonės ėmė lįsti, kai W.Smithas pakilo iš savo vietos, užlipo į sceną ir trenkė C.Rockui į veidą. Žinoma, abu konflikto dalyviai yra patyrę aktoriai ir galėtų puikiai suvaidinti netikrą antausį, tačiau kai W.Smithas grįžo į savo vietą ir šūktelėjo C.Rockui, kad neterštų jo žmonos vardo, buvo aišku, kad tai nebuvo vaidyba.

Namuose buvę žiūrovai keiksmažodžių negirdėjo. Transliavimo tinklas ABC nutraukė tiesioginę transliaciją, kad neįžeistų žiūrovų namuose.

94-oji „Oskarų“ ceremonija (56 nuotr.)
+50
„Oskarų“ raudonojo kilimo svečiai (121 nuotr.)
+115