Aktorė Agnė Grudytė jungiasi prie „Žvaigždžių duetų“: „Dainavimas – paskutinė gyvenime likusi baimė“

Agnė Grudytė / „Žvaigždžių duetų“ nuotr.
Agnė Grudytė / „Žvaigždžių duetų“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-10-19 11:11
AA

Viena po kitos aiškėja projekto „Žvaigždžių duetai“ naujojo sezono poros, kurios jau nuo lapkričio kvies žiūrovus patirti pačias ryškiausias emocijas ir muzikos magiją. „Gyvenime jau nebebijau nieko, išskyrus dainavimo scenoje“, – nusišypso būsima projekto dalyvė Agnė Grudytė, kuri ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje ypač išgarsėjo po pavasarį pristatyto rusų veiksmo filmo „Ekipažas“.

„Nežinau kodėl, bet Lietuvoje yra susiformavęs mano įvaizdis kaip labai šviesios, geros, draugiškos, naivios, basomis bėgančios per rugius mergaitės. Tačiau aš tikrai ne tokia“, – intriguoja žavioji aktorė.

„Projektas pirmiausiai mane domina todėl, kad noriu save truputį palaužyti, išmokti naujų dalykų, atrasti naujų savo veidų ir įgūdžių“, – pridūrė ji.

Iš pažiūros trapi moteris kino ekranuose jau įrodė – išvaizda gali būti apgaulinga.

„Kai filmuodamasi filme „Ekipažas“ turėjau nusileisti virve žemyn galva nuo penkto namo aukšto, pasakiau – dabar jau nebijau nieko. Tačiau tada nepagalvojau apie dainavimą, – šypteli ji. - Todėl čia ateinu įveikti tos vienos savo likusios baimės. Paskutinį kartą scenoje dainavau gal prieš dešimt metų, todėl man tai tikrai bus naujiena. Labai nenorėčiau sugadinti savo kolegai nuotaikos nusidainuodama“.

„Žvaigždžių duetuose“ ji pasirodys su atlikėju Jurgiu Brūzga. Iki tol projekto dalyviai vienas kito asmeniškai nepažinojo.

Agnė Grudytė ir Jurgis Brūzga / „Žvaigždžių duetų“ nuotr.

„Dabar man atrodo, kad Agnė yra gan lyriška, todėl mano iššūkis bus iš jos išspausti energijos. Tačiau dėl pergalės ir mušimės, ir darysime viską, ko tik reikės“, – juokiasi atlikėjas.

„Darbo laukia daug, tačiau Agnė – labai imli, o tokiame projekte dirbti su aktoriumi visada yra didžiulis privalumas“, – pridūrė Jurgis Brūzga.

Iki šiol atskleistos tik trys projekto poros – be Agnės Grudytės ir Jurgio Brūzgos, šįmet „Žvaigždžių duetuose“ dalyvaus ir aktorė Asta Baukutė su Ruslanu Kirilkinu bei laidų vedėja Indrė Stonkuvienė su Donatu Čižausku. Projektą ves žiūrovų jau pamilta vedėjų pora – aktoriai Inga Jankauskaitė bei Mantas Stonkus.

„Žvaigždžių duetų“ pora Agnė Grudytė ir Jurgis Brūzga (8 nuotr.)
+2