Aktorė Amanda Bynes rasta klaidžiojanti gatvėmis nuoga: išvežta į psichiatrinę ligoninę

Amanda Bynes / „Scanpix“ nuotr.
Amanda Bynes / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-03-22 10:16
AA

Garsi aktorė Amanda Bynes buvo rasta viena klaidžiojanti gatvėmis nuoga. Po šio inicidento jai paskirta psichiatrinė priežiūra.

Ankstyvą sekmadienio rytą Amanda Bynes buvo pastebėta vaikštinėjanti netoli Los Andželo centro be jokių drabužių. Teigiama, kad A.Bynes mojavo automobiliui, sakydama vairuotojui, kad ją ištiko psichozės priepuolis. Tada Amanda pati paskambino pagalbos telefonu 911.

Teisėsaugos šaltiniai teigia, kad aktorė buvo nuvežta į netoliese esančią policijos nuovadą, kur psichikos sveikatos priežiūros komanda nusprendė, kad jai reikia skirti 5150 psichiatrinę priežiūrą. 5150 – tai Kalifornijos teisės kodeksas, pagal kurį asmenys, keliantys pavojų sau ar kitiems dėl psichikos ligos požymių, laikinai priverstinai atiduodami į psichiatrinę ligoninę.

Amanda Bynes / „Scanpix“ nuotr.

Laimei, šaltinių teigimu, neatrodo, kad A.Bynes būtų buvusi sužeista, nors viskas galėjo būti daug blogiau, turint omenyje vietovę, kurioje ji buvo rasta.

Amandai artimas šaltinis pasakojo, kad šiuo metu ji paguldyta į ligoninę ir greičiausiai bus slaugoma dar kelias dienas. Paprastai psichiatrinis sulaikymas trunka tik 72 valandas, tačiau jis gali būti pratęstas.

Amanda Bynes / „Scanpix“ nuotr.

Praėjo beveik metai nuo tos dienos, kai buvo oficialiai nutraukta devynerius metus trukusi Amandos globa. Aktorės motina buvo jos globėja nuo 2013 m., kai paaiškėjo, kad ji turi problemų dėl psichinės sveikatos – Amandai buvo diagnozuotas bipolinis sutrikimas. Po keleto keistų incidentų – įskaitant vieną, kai ji padegė važiuojamąją kelio dalį ir vos neapdegė kaimynės šuo – ji buvo išsiųsta gydytis į psichiatrijos skyrių.

Įdomu tai, kad šį savaitgalį Amanda turėjo dalyvauti „90s Con“ Konektikute, tačiau atšaukė dėl ligos.