Aktorė Anne Hathaway laukiasi antrosios atžalos

Anne Hathaway atidengė savo vardo žvaigždę Holivudo Šlovės alėjoje / „Scanpix“ nuotr.
Anne Hathaway atidengė savo vardo žvaigždę Holivudo Šlovės alėjoje / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-07-25 09:00
AA

„Oskaro“ laureatė, aktorė Anne Hathaway su sutuoktiniu Adamu Shulmanu gyvena džiugiomis nuotaikomis. Jų šeimą netrukus papildys naujas narys.

Naujieną apie nėštumą socialiniame tinkle „Instagram“ pranešė pati A. Hathaway. Savo paskyroje ji pasidalijo juodai balta nuotrauka, kurioje matosi gerokai suapvalėjusios aktorės kūno formos. „Tai ne filmui. Baigiant juokus, visi, kurie išgyvena nevaisingumo pragarą, žinokite, kad nei vieną kartą man nepavyko greitai ir lengvai pastoti, siunčiu jums daug meilės“, – rašė ji. 

Anne ir Adamas augina trejų metų sūnų Jonathaną Rosebanksą Shulmaną. Anne Hathaway su aktoriumi ir prodiuseriu Adamu Shulmanu susituokė 2012-aisiais, po ketverius metus trukusios draugystės. Aktorė neslėpė, kad nuo tada, kai ištekėjo, svajojo tapti mama.

2013 metais žurnalui „Vogue“ ji sakė: „Dieve mano. Noriu būti mama, jaučiu, kaip stipriai mylėsiu savo vaikus. Visąlaik apie tai galvoju, nors kvaila taip elgtis, nes tai, kokia būsiu mama, priklauso nuo to, kokie bus mano vaikai. Nekantrauju su jais susitikti“.