Aktorė Austėja Lukaitė-Stumbrienė: „Rūpintis savo oda – jokia tuštybė“

Austėja Lukaitė-Stumbrienė / Mariaus Žičiaus nuotrauka
Austėja Lukaitė-Stumbrienė / Mariaus Žičiaus nuotrauka
MONIKA URBONAITĖ
Šaltinis: Žmonės
2022-10-12 12:15
AA

„Rūpintis savo oda – jokia tuštybė. Puoselėdami gražią šypseną, nuolat tam skiriame dėmesio, lankomės pas odontologus. Taip pat ir su švytinčia, sveika oda. Norint tokios, dėmesys yra būtinas“, – sako aktorė ir dainininkė Austėja Lukaitė (34).

LENGVUMAS. Kiekvieną rytą veidą nusivalau „Fleur’s Cotton Flower“ pieneliu, paskui – „Phytomer Rosee Visage“ toniku. Tepu to paties prekių ženklo drėkinamuoju serumu, „Phytomer Accept Neutralizing“ kremu ir apsiginkluoju apsauga nuo saulės.

Turiu mėgstamą „Christina Rose de Mer“ maskuojamąjį kremą, jį pagal poreikį naudoju toms vietoms, kurias noriu pagražinti. Blakstienas paryškinu tušu, o lūpas – pieštuku ir vazelinu.

KOSMETIKA. Mano oda – gana jautri, todėl sąžiningai atlieku ryto ir vakaro ritualus. Jau daug metų pasitikiu kosmetologe Žana Mitiajeva, kuri parenka man tinkamiausius produktus.

Neseniai atostogaudama Los Andžele apskritai nesidažiau. Tikriausiai ten kosmetikos priemonių beveik nereikėtų. Karštis toks, kad telieka pasikliauti geru kremu su SPF. Šiuo metu mano mėgstamiausia priemonė nuo saulės – „Cosrx Aloe“.