Aktorė Busy Philipps prabilo apie paauglystėje patirtą seksualinę prievartą: „Vis dar bijau apie tai kalbėti“

Busy Philipps / Vida press nuotr.
Busy Philipps / Vida press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-09-28 17:24
AA

Garsi amerikiečių aktorė, rašytoja bei prodiuserė Busy Philipps viešai pareiškė, kad būdama vos 14 metų ji patyrė seksualinę prievartą.

Sukrėčiančia žinia ji pasidalijo savo socialinio tinklo puslapyje. Ji taip pat prisipažino, kad baisią paauglystės patirtį ji slėpė netgi nuo savo artimiausių žmonių ir tik prieš keletą mėnesių jiems papasakojo apie išprievartavimą. Instagrame aktorė pasidalijo nuotrauka, kurioje jai yra 14 metų ir paliko jautrų prisipažinimą. 

„Čia esu aš, kai man buvo 14. Aš buvau išprievartauta. Man prireikė 25 metų, kad galėčiau ištarti šiuos žodžius. Apie tai aš parašiau savo knygoje. Prieš keturis mėnesius pagaliau apie tai papasakojau tėvams ir sesėms. Šiandien yra ta diena, kai aš nebetylėsiu. Mes visi nebetylėsime. Tačiau aš vis dar skelbiu tai su baime“, – rašė ji.

Busy Philipps – ne vienintelė įžymybė prakalbusi apie patirtą seksualinę prievartą. 2014-aisiais popcenos dievaitė Lady Gaga viešai prisipažino, kad būnant 19-os ją išprievartavo muzikos prodiuseris. Serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ žvaigžė Teri Hacher 2009-aisiais atskleidė, kad patyrė prievartą būdama vos 9-erių.