Aktorė Charlize Theron atkreipė dėmesį į smurtą patiriančias moteris: labdaros organizacijoms paaukojo milijoną dolerių

Charlize Theron/„Scanpix“ nuotr.
Charlize Theron/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-04-28 08:00
AA

Aktorė Charlize Theron siaučiant koronaviruso pandemijai atkreipė dėmesį į dar vieną opią problemą – smurtą šeimoje. Norėdama padėti kovai su COVID-19 ir nukentėjusioms moterims, ji skirtingoms organizacijoms paaukojo milijoną dolerių.

Sumą žinoma moteris paėmė iš savo įsteigto labadaros fondo „The Charlize Theron Africa Outreach Project“ sąskaitos, prie jos prisidėjo ir partneriai: CARE ir „Entertainment Industry Foundation (EIF)“.

 
Charlize Theron/„Scanpix“ nuotr.

Kaip skelbia užsienio žiniasklaida, pusę paaukotų pinigų buvo skirta paremti nuo smurto artimoje aplinkoje kenčiančioms moterims ir jas globojančioms organizacijoms. Ypatingas dėmesys skirtas programai „Together for Her“.

Šios programos tikslas pagrindinį dėmesį skirti nukentėjusių moterų apgyvendinimui, psichologinei ir socialinei paramai, sveikatos paslaugoms ir kitiems reikalingiems dalykams.

 

 
Charlize Theron/ SCANPIX nuotr.

Charlize fondas taip pat paragino ir kitas įtakingas moteris bei organizacijas prisijungti bei siekti saugių erdvių, pagalbos programų moterims, kurioms to labiausiai reikia.

Elegantiškoji Charlize Theron (27 nuotr.)
+21