Aktorė Charlize Theron septynerių sūnų augina kaip mergaitę: „Savo vaikams leidžiu būti tais, kuriais jie nori būti“

Charlize Theron / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Septynmetį sūnų Jacksoną auginanti garsi Holivudo aktorė Charlize Theron (43) neseniai prisipažino berniukui leidžianti augti kaip mergaitei.

Tokį sprendimą aktorė priėmė po to, kai Jacksonas jai pasakė, kad „jis nėra berniukas“. 

Du vaikus: Jacksoną ir dukrelę August auginanti aktorė nuo to laiko skelbia auginanti „dvi nuostabias mergaites“. Kalbėdama su „The Daily Mail“ aktorė prisipažino – ji leidžia vaikams augti taip, kaip jie nori. C. Theron svarbiausia, kad jos atžalos jaustųsi saugios ir mylimos. 

Charlize Theron su vaikais / Vida press nuotr.

„Aš maniau, kad ji yra berniukas iki tol, kol ji nepriėjo prie manęs ir nepasakė, kad ji nėra berniukas. Dabar turiu dvi nuostabias dukras, kurias, kaip ir kiekvienas tėvas noriu saugoti ir stebėti kaip jos tobulėja. Jie gimė tokie, kokie yra, aš noriu, kad augdami jie galėtų ieškoti savęs. Ne man spręsti, kuo jiems būti“. – sakė aktorė.

Žmonės.lt primena, kad abu aktorės vaikai yra įvaikinti – 2012-aisiais ji įsivaikino Jacksoną, 2015-aisiais – August. Atžalas aktorė augina viena. Charlize Theron, kurį laiką šiltus jausmus puoselėjo aktoriui Seanui Pennui. Jie susitikinėjo nuo 2013-ųjų gruodžio – maždaug po metų susižadėjo, bet 2015-ųjų gegužę pasuko skirtingais keliais. Prieš tapdami pora jie buvo pažįstami beveik du dešimtmečius.

Skaitykite daugiau