Aktorė Dalia Michelevičiūtė gimtadienio vakarą mėgausis draugių kompanija ir gurmaniškais valgiais

Dalia Michelevičiūtė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Puikiai nusiteikusi aktorė Dalia Michelevičiūtė antradienį tiesiog švytėjo – 45-ąjį gimtadienį švenčiančią moterį pasveikino daugybė žmonių, o netikėtai išpuolęs laisvas vakaras leido suplanuoti vakarėlį su draugėmis.

„Žinokite mane „Veidaknygėje“ (angl. „Facebook“) pasveikino jau kokia pusė tūkstančio žmonių! Dabar laukiu draugių. Matyt, Viešpats pakoregavo planus. Turėjau važiuoti į Panevėžį, būčiau ten vaidinusi pradinių klasių mokytoją spektaklyje „Chaosas“, tad ketinau gimtadienį paminėti kitądien. Tačiau spektaklis buvo nukeltas ir turiu laisvesnę dieną“, – trykšdama džiaugsmu Žmonės.lt sakė aktorė.

Visuomet su gerbėjais šiltai ir maloniai bendraujanti D.Michelevičiūtė teigė šią dieną esanti pakylėta. „Jaučiuosi laiminga, esu apsupta tikrai mielų žmonių ir man labai gera. O jetau, kiek gėlių gavau! Mane taip nustebino... Krikšto dukra Indrutė su vienu draugu įteikė šimtą tulpių, aš vos paėmiau tiek! Trūksta vazų, kad galėčiau visas gėles sumerkti“, – kalbėjo ji.

Aktorė tikino mėgstanti visas gėles, mat jos – vienas iš pasaulio stebuklų. Šių grožybių D.Michelevičiūtė susilaukė iš įvairiausių žmonių. „Sveikino įvairūs darbdaviai, labai platus spektras žmonių, pradedant nuo giminių Lietuvoje ir užsienyje. Ir telefonas netyla nuo pat ryto. Dar ryte pasižiūrėjau, kad ir internete sveikinimų jūra. Ketinu visus sveikinimus perskaityti vėliau. Supratau, kad turiu labai daug mylimų žmonių, dėl to labai smagu“, – sakė ji.

Gimtadienio vakarą D.Michelevičiūtė suplanavo prašmatnią vakarienę su bičiulėmis. „Pasigaminsime labai prabangų patiekalą, ruošime ūkininko vištieną šampane su abrikosais ir datulėmis bei troškintais pankoliais. Lepinsime savo kūnus, o kartu ir sielas. Švęsime ramiai, siautulingos nakties nebus“, – tikino savo aistros šokiams neslepianti aktorė.

Skaitykite daugiau