Aktorė Dalia Michelevičiūtė: „Nedegu noru savęs išbandyti kaip dainininkė“

Dalia Michelevičiūtė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Puikiai Lietuvos teatro gerbėjams pažįstama aktorė Dalia Michelevičiūtė yra dalyvavusi šokių projekte „Šok su manimi“, neseniai ji pasirodė ir kaip kviestinė projekto „Žvaigždžių duetai“ viešnia. Tiesa, užuot dainavusi kartu su Evelina Sašenko ir Edmundu Štengeriu-Mundžiu, žinoma moteris paskaitė eiles.

Paklausta, kodėl nesiryžo uždainuoti, D.Michelevičiūtė buvo atvira. „Manau, dainavimas tikrai nėra mano stiprioji pusė. Be abejo, visada smagu perlipti per save ir pabandyti padaryti tai, ko gyvenime nesi daręs. Aš labai žaviuosi poezija ir muzika, bet man atrodo, kad šiuo atveju mes ieškojome optimalios dermės. Iš tikrųjų nedegu noru savęs išbandyti kaip dainininkė, esu dainavusi tik mokykloje. Gal būtų įdomu palavinti tuos įgūdžius, bet dabar nėra to poreikio“, – portalui Žmonės.lt sakė ji.

Aktorė prisipažino esanti perfekcionistė. „Aš siekiu viską, ką darau, daryt gerai. Ką bedarytum, ar plautum grindis, ar laišką rašytum, privalai tai daryti su meile“, – sakė ji.

Ką bedarytum, ar plautum grindis, ar laišką rašytum, privalai tai daryti su meile.

D.Michelevičiūtė tikino niekuomet nedainavusi ir teatro scenoje. „Jei reikėtų, mokyčiausi. Man labai įdomus miuziklo žanras. Jei būtų įmanoma išlavinti tuos minimalius įgūdžius, kuriuos turiu, ir to reikalautų vaidmuo, be abejo, imčiausi jo ir bandyčiau dainuoti. Būtų smagu, jei kas nors pastatytų tokį miuziklą. Kita vertus, jei paaiškėtų, kad mano balso dalykai nesutvarkomi, tegu geriau dainuoja tas žmogus, kuris gali tai padaryti“, – svarstė aktorė. Ji tikino, kad nenorėtų dalyvauti tokiame projekte kaip „Žvaigždžių duetai“, kuriame turėtų partnerį profesionalą. „Prie profesionalo mūsų trūkumai tik dar labiau išryškėja“, – šypsojosi moteris.

Dalia Michelevičiūtė ir Olegas Koliakinas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Nors į dainavimą žiūri atsargiai, kur kas drąsiau D.Michelevičiūtė jaučiasi ant parketo. „Šokiai yra mano hobis, šį dalyką labai mėgstu. Iš tiesų labai tingiu eiti į sporto klubus, tad man šokis atstoja viską, ko reikia fiziniam kūno lavinimui. Juolab šokiai teikia daug džiaugsmo ir širdžiai“, – sakė ji.

Aktorė į šokių salę keliauja 2-3 kartus per savaitę, ji užsiima soliniais lotynų šokiais. „Niekur nepasirodome, šoku su grupe, viena. Dar su Olegu Koliakinu „D-Dance“ akademijoje vieną vakarą per savaitę mokome šokti pažengusias poras, kviečiame visus norinčius prisijungti“, – šypsojosi aktorė, pabrėždama, kad ji nėra trenerė, o tik profesionalaus partnerio pagalbininkė.

Skaitykite daugiau