Aktorė Eglė Jackaitė: „Be meilės gyventi negalėčiau“

Eglė Jackaitė
Eglė Jackaitė
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-08-16 18:30
AA

Šiemet itin šiltoje Baltijos jūroje įšdrįso išsimaudyti dauguma poilsiautojų, tačiau prie pat jūros Klaipėdoje gyvenanti aktorė Eglė Jackaitė čia maudosi nuolatos. Tik gerbėjai ją ne visuomet atpažįsta – 47-erių moteris atrodo pribloškiančiai, o lieknų kūno linijų jai galėtų pavydėti net paauglės.

Eglės gerbėjai socialiniuose tinkluose turi kur paganyti akis. Fotografijos iš neseniai vykusios kelionės į Maldyvus, kuriose – egzotiškos vietos, gardus maistas ir visuomet plati Eglės šypsena. Žinomo verslininko dukra nemažai metų visuomenės akyse išties atrodė it gimusi su marškinėliais, tačiau artimiau Eglę pažįstantys taip negalvoja. O ir šiandien ji pataria kitiems neapsigauti stebint žinomų žmonių gyvenimus, nes viskas kartais yra ne taip, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.

„Galiu sąskaitoje turėti paskutinius kelis šimtus eurų ir nežinoti, kada turėsiu darbą – tokių situacijų jau yra buvę. Bet kažkas nutinka. Pavyzdžiui, labai artimi mano bičiuliai padovanojo dovaną, tiesiog pasakė – rinkitės, kur norite keliauti. Ta prasme, rimtai? Sakau, gal į Maldyvus. Žinojau, kokiu metu vyksime, kiek komentarų bus – maro metu, kaip drįsta. Aš gavau dovaną ir moku ją priimti.

Galėčiau sakyti: ne, ne, nereikia, kodėl, aš neverta, bet pasakiau: ačiū, tikrai, kaip fainai,– jau šį pirmadienį, Delfi TV laidoje „Kasdienybės herojai“ pasakos Eglė. – Aš labai džiaugiuosi, kad žmonės mane myli. Ir man labai patinka nebesiteisinti ir nebesiaiškinti. Dieve mano, galvokite, kas ką norite.“

Eglė Jackaitė / Viktorijos Vaišvilaitės-Skirutienės nuotr.

Du sūnus turinti Eglė su abiejų vaikų tėčiais skyrėsi gana skausmingai. Ji žino, ką reiškia vienišos mamos dalia, nes daugelį metų berniukus augino viena pati. Tačiau moteris patikina niekada nenusivylusi meile ir niekada neuždariusi jausmams durų.

„Pažiūrėkite į mane. Negi jums atrodo, kad aš liūdna, susiraukus ir stokojanti meilės?“ – juokdamasi valiūkiškai klausia Eglė.

Eglės Jackaitės istoriją žiūrėkite pirmadienį 21:00 val. per Delfi TV, gyvenimo būdo laidoje „Kasdienybės herojai“.

Fotogalerija:

Eglės Jackaitės atostogos Maldyvuose (21 nuotr.)
+15