Aktorė Eglė Jackaitė: „Galėčiau būti grožio priemonių ekspertė“

 Eglė Jackaitė / Ruslan Bolgov photography nuotr.
Eglė Jackaitė / Ruslan Bolgov photography nuotr.
2016-10-11 19:00
AA

Pastaruoju metu aktorės, TV laidų bei renginių vedėjos, SMK dėstytojos Eglės Jackaitės darbo grafikas labai įtemptas – ji ne tik dirba teatre, veda renginius, dirba su studentais, bet ir intensyviai ruošiasi kūrybiniam vakarui, 20 metų sceninės veiklos minėjimui – „Aktorės jausmų džiazas“.

Aktorei šiuo metu labai trūksta poilsio, tad natūralu, ir jos veido odai reikia ypatingos priežiūros, kuri sugrąžintų jaunatvišką švytėjimą.

„Nemėgstu prisirišti. Tikriausiai, esu išbandžiusi visas, Lietuvą pasiekusias, geriausias kosmetikos naujoves. Tad kam jau kam, bet veido bei kūno priežiūros priemonėms tikrai esu išranki! Gyvenu sveikai – sportuoju, medituoju, daug metų nevalgau mėsos ir nevartoju alkoholio. Cituojant A.Čechovo žodžius, kuriuos dažnai miniu: „žmoguje viskas turi būti gražu – ir veidas, ir kūnas, ir drabužiai, ir siela, ir mintys“. Tad nei ant veido, nei kūno – bet ko tikrai netepu“, – sakė Eglė Jackaitė.

Neseniai aktorė išbandė naujausius profesionalios veido bei kūno priežiūros linijos „Freihaut“ kosmetikos produktus ir jų poveikiu liko maloniai nustebinta.

Eglė Jackaitė / Asmeninio albumo nuotr.

„Sunku suvokti, kaip technologijos žengia į priekį – tik spėk sekti ir bandyti. O aš mėgstu eksperimentuoti. Dažnai mane pažįstami palepina gera kosmetika – nori kad išbandyčiau, įvertinčiau. Ir man tai labai patinka. Išbandžius vieną ar kitą produktą, visada savo patirtimi pasidalinu su draugėmis bei bičiulėmis. Galėčiau būti grožio priemonių ekspertė. Pavyzdžiui, visai neseniai išbandžiau itin kokybišką ir efektyvų ispanų gamintojo jauninantį serumą ir pasilepinau veido grožio procedūra, kurią specialistė atliko naudodama kosmetiką, sukurtą mokslininkų, kurie ją kurdami vadovavosi biotechnologiniu Neodermyl sprendimu“, – sakė aktorė.