Aktorė Eva Longoria susilaukė atžalos

Eva Longoria / Vida Press nuotr.
Eva Longoria / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-06-20 09:52
AA

Vakar, birželio 19 d., pasaulį išvydo Evos Longorios (43) ir Jose Bastono pirmagimis.

Leidinys „Hola! USA“ pranešė, kad gimė berniukas Santiago Enrique Bastónas ir pacitavo mamą: „Mes tokie dėkingi už tokį nuostabų palaiminimą“. Leidinys pasidalijo ir Evos Longorios bei naujagimio nuotrauka.

Garsaus serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ žvaigždė gimdė Los Andželo Cedars-Sinai medicinos centre.

Vaiko tėtis – vienas turtingiausių Meksikos asmenų. Jose Bastonas eina prezidento pareigas kompanijoje, kuri valdo didžiausią televizijos grupę Lotynų Amerikoje „Grupo Televisa“. Vyras jau buvo vedęs, turi tris vaikus.

Eva Longoria / „Scanpix“ nuotr.
Eva Longoria su vyru Jose Bastonu / „Scanpix“ nuotr.
Eva Longoria / „Scanpix“ nuotr.
Eva Longoria / „Scanpix“ nuotr.

Eva ir Jose susipažino 2013 metais. Gero pirmojo įspūdžio vyras gražuolei tuomet nepaliko. „Mano ankstesnieji santykiai buvo tik ką nutrūkę, Jose taip pat bandė išsigydyti kraujuojančią širdį. Jokio ryšio tarpusavyje nejutome, tačiau vėl susitikusi jį po pusmečio aš nustėrau. Koks žavus būsimas vyras man pasirodė“, – apie jųdviejų pažintį yra pasakojusi aktorė.

Aktorės Evos Longorios meilės keliai taip pat vingiuoti. Tris kartus ištekėjusi ir du iš jų išsiskyrusi moteris ramybę atrado tik dabartinio vyro Jose Bastono glėbyje.

Pora apie pirmagimį pasauliui pranešė ne iš karto. Kai žinia pasklido – E. Longoria susilaikė nuo bet kokių komentarų. Tik vėliau, kartu su vyru, jie pasakė, kad laukiasi berniuko ir padėkojo gyvenimui už galimybę tapti tėvais.