Aktorė Holly Matthews sukrėsta: jos mylimas vyras mirė sulaukęs vos 32-ejų

Aktorės Holly Matthews šeima / „Instagram“ nuotr.
Aktorės Holly Matthews šeima / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-08-03 11:16
AA

Garsi Didžiosios Britanijos televizijos aktorė Holly Matthews (32) praneša, kad mirė jos vyras Rossas Blairas (32). Po ilgos ir sunkios kovos garsenybės mylimojo gyvybė užgeso.

Paskutiniasias savo gyvenimo dienas Rossas praleido „Myton Hospice“ ligoninėje. Jau prieš tris metus jam buvo diagnozuotas smegenų auglys. Vyras mirė liepos 29 dieną.

„Šeštadienį, liepos 29 d., kai švilpukas skelbė šeštadieninio futbolo žaidimo pabaigą, mano nuostabusis vyras atsiduso paskutinį kartą“, - užsienio žiniasklaidai sakė moteris.

Du vaikus auginanti pora visaip bandė įveikti ligą. Praėjusį rugpjūtį Rossui buvo atlikta sudėtinga operacija, tačiau ji tik pratęsė jo gyvenimo trukmę. Iki galo vyro daktarams išgelbėti nepavyko.

Holly Matthews Anglijoje išpopuliarėjo vaidindama įvairiuose televizijos serialuose. Jos karjera prasidėjo populiarioje BBC dramoje „Byker Grove“, vėliau moteris atsidavė muzikai ir pasirašė kontraktą su „Sony UK“. Singlas „Little Miss Perfect“ buvo prilygintas kanadiečių dainininkės Avril Lavigne kūrybai, tačiau muzikos kritikai sutiko, jog tai jokiu būdu nėra blogai. Kaip atlikėjos Holly karjera nesusiklostė ir ji grįžo prie vaidybos. Ilgą laiką filmavosi populiarioje dramoje „Doctors“.

Aktorė Holly Matthews su šeima (8 nuotr.)
+2