Aktorė Inga Norkutė su naujuoju bičiuliu matoma visur – ir kavinėje, ir grimo kambaryje

Inga Norkutė su savo augintiniu / Asmenininio albumo nuotr.
Inga Norkutė su savo augintiniu / Asmenininio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-04-25 11:24
AA

Premjerai ,,Užsiimkime, meile..? – Ačiū, su malonumu!“, pristatomai visoje Lietuvoje, besiruošianti aktorė Inga Norkutė spektaklio komandą jau supažindino su ištikimiausiu bičiuliu, be kurio savo gyvenimo jau nebeįsivaizduoja. Italų mastifas Naitas šeimininkę lydi visur – į grimo kambarį, susitikimus, kavines, iškilas, parduotuves.

„Kai kurių šuniukai vadinami rankinukais. O aš tai, galima sakyti, turiu nemenką lagaminą!“ – juokdamasi apie mylimą augintinį kalbėjo I. Norkutė.

Aktorės namuose Naitas atsirado prieš pusketvirto mėnesio. Tai – gerbėjo dovana, kurią ji pati išsirinko šunų veislyne Latvijoje. Naitas yra antrosios tituluotų šunų poros vados atstovas, išsiskyręs iš savo broliukų bei sesučių kailio juodumu bei dydžiu. Anot I. Norkutės, draugai augina tokios pačios veislės metų laiko šunį, o penkiais mėnesiais jaunesnis Naitas jau dabar už jį didesnis bent trečdaliu.

„Mano monstriukas!” – glostydama italų mastifą su meile į jį kreipiasi žinoma moteris.

Nors Naitas turi ir medžioklinio šuns kraujo, iš tiesų jis – ištikimas naminis gyvūnas. Pasak I. Norkutės, augintinyje išryškėja būtent tos savybės, kurias skatini, todėl ji reguliariai su savuoju „mažyliu“ užsuka pas profesionalų dresuotoją.

Ryšys tarp žinomos aktorės ir Naito užsimezgė nuo pirmosios akimirkos. Būtent šis šunelis prie būsimos šeimininkės pribėgo pirmas ir pasisveikino.

„Maitinu jį iš rankų“, – pasakojo I. Norkutė.

Inga Norkutė su savo augintiniu / Asmenininio albumo nuotr.

Naitas ją stebina savo ramumu ir nenoru kramtyti baldų ar įvairių kitų daiktų.

„Mano namuose tiek batų, todėl mane itin džiugina tai, kad šuo nėra jų gerbėjas ir patobulinti jų dantimis nė nemėgina!” – sakė pašnekovė.

Tik įsikūręs naujuose namuose Naitas apkramtė jam nupirktą minkštą patiesalą, o prieš tris dienas nuo staliuko šeimininkės miegamajame visam laikui „pasiskolino“ naujojo spektaklio „Užsiimkime, meile..? – Ačiū, su malonumu!“ scenarijaus pirmuosius lapus. Kartą jis yra pasivaišinęs ir ant stalo paliktais sumuštiniais.

„Ir tai tėra tiek išdaigų, kuriomis per kelis mėnesius draugystės mane palepino šuo!“ – sakė I. Norkutė.

Su augintiniu ji eina visur. Tačiau ne visi gyvūnus priima svetingai. Kartą I. Norkutei kavinėje teko papietauti ant Naito užmetus striukę. Visą laiką kol šeimininkė buvo užsiėmusi, šunelis nė nekrustelėjo.

„O į parduotuvę mūsų neįleido... Bet vieną moteris maloniai pasisiūlė reikiamų produktų nupirkti. Su Naitu jos kartu palaukėme prie durų“, – prisimindama šypsosi I. Norkutė.

Juoduoju perlu augintinį vadinanti aktorė sakė, jog jis – labai kantrus. Ryte, prieš išvedamas į kiemą, šuo palaukia, kol šeimininkė nusipraus duše ir veidą pasiteps kremu. I. Norkutė pasakoja – dabar praeiviai pirmiau pamato italų mastifą nei ją.

Naitas – pirmasis I. Norkutės augintinis. Anksčiau aktorės namuose keturkojis niekada nebuvo įsikūręs.

Su italų mastifais pirmą kartą I. Norkutė susipažino prieš 16 metų. Tuomet Lietuvoje augo tik penki tokios veislės šunys. Keli iš jų – ir kolegų Ramūno Rudoko bei Rimantės Valiukaitės namuose.

„Be Naito nebegaliu. Jis su manimi keliaus ir po visą Lietuvą į spektaklio „Užsiimkime, meile..? – Ačiū, su malonumu!“ premjeras“, – sakė I. Norkutė.

VšĮ „Kitoks teatras“ spektaklyje ji atlieka vieną iš pagrindinių vaidmenų. Arvydo Lebeliūno režisuotos pjesės pastatyme, kuris gegužės mėnesį atkeliaus į Marijampolę, Klaipėdą, Vilnių ir Kauną, publika taip pat galės išvysti Ramūną Šimukauską, Neringą Nekrašiūtę, Arūną Sakalauską ir kitus.

Scena iš spektaklio ,,Užsiimkime, meile..? – Ačiū, su malonumu!“ / Asmenininio albumo nuotr.