Aktorė Justina Nemanytė pasidalijo paprastu triuku suformuoti gražioms garbanoms

Justina Nemanytė / Egles Rimšelės nuotrauka
Justina Nemanytė / Egles Rimšelės nuotrauka
Grytė Liandzbergienė
Šaltinis: Žmonės
2023-06-08 18:39
AA

„Dekoratyvinė kosmetika – kasdienė mano darbo dalis, – šypsosi teatro, kino ir televizijos aktorė Justina Nemanytė (31). – Todėl svarbu ne tik pasidažyti, bet ir kuo švariau nuvalyti makiažą ir leisti odai atsigauti.“

DEKORATYVINĖ KOSMETIKA. Teatre su ja susiduriu kasdien, o grimo kambaryje atrastus tinkamus produktus mielai naudoju ir gyvenime. Televizijos serialuose, pavyzdžiui, „Moterys meluoja geriau“, dažniausiai naudojama „Make Up For Ever“, kartais ir „Maybelline“ kosmetika – makiažo pagrindas, šešėliai, lūpų dažai, akių kontūro plunksnelės – man puikiai tinka. Kosmetinėje visada turiu „Carmex“ lūpų vazeliną, kurį naudoja ir grimo dailininkės.

Geriausia biri pudra – „Math“, ji idealiai laikosi ant odos ir padeda paslėpti tamsesnius paakius. Kai noriu lengvesnio makiažo pagrindo, renkuosi „Paese Long Cover Fluid“. O jei reikia padaryti tvirtesnį sceninį grimą ar nupiešti kokią nors žaizdą, nepamainoma kosmetika yra „Kryolan“. Veido poros po „Kryolan“ priemonėmis nelabai kvėpuoja, bet dėl gražaus vaizdo tenka aukotis.

PLAUKAI. Smulkios garbanėlės man įprastos, o jei noriu stambesnių – vakare dar šiek tiek drėgnus plaukus