Aktorė Kristina Kazlauskaitė: „Kiekvienas naujas vaidmuo yra tarsi išbandymas“

Kristina Kazlauskaitė  / LNK nuotr.
Kristina Kazlauskaitė / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-08-01 14:51
AA

Naujojo LNK televizijos sezono eteryje startuosiantis serialas „Gyvenimo receptai“ Lenkijoje buvo vienas žiūrimiausių. Neabejojama, kad ne ką mažesnio populiarumo jis susilauks ir Lietuvoje. Gyvenimiškos scenos, kurias pagardins išskirtiniai receptai – tik maža dalis to, ką jau visai netrukus išvys žiūrovai.

Aktorei Kristinai Kazlauskaitei seriale atiteko pagrindinės herojės, kurią vaidina Donata Rinkevičienė, mamos vaidmuo. Tačiau tie, kurie mano, kad Kristina vaidins tik garbaus amžiaus moteriškę – labai klysta. Ji kartu su Jaunimo teatro vyresnės kartos aktoriais Kristina Andrejauskaite, Sauliumi Sipaičiu ir Vytautu Taukinaičiu perteiks smagią senjorų kompaniją, kurie per gyvenimą keliauja pasimėgaudami kiekvienu žingsniu.

Kristina Kazlauskaitė naujame seriale „Gyvenimo receptai“ (13 nuotr.)
+7

Jau gerą dešimtmetį K.Kazlauskaitės nebėra teatro scenoje. Dar aktyviai dalyvaudami teatro veikloje, šie aktoriai su kolegomis buvo įkūrę trupę. „Aišku, yra daug geriau ir maloniau vaidinti su tais žmonėmis, kuriuos jau pažįsti. Visai kitaip dirbasi. Bet ar mums pavyks susidainuoti... Pamatysime“, – juokėsi žinoma moteris. Kristina pridūrė, kad dar visai neseniai Anapilin išlydėjo trupės vadovą, tad ji šiuo metu labiausiai jaudinasi dėl to, kad filmuojant scenas, kuriose teks dainuoti, ją apims ilgesys, užklups sentimentai.

Kristina Kazlauskaitė / LNK nuotr.

Brandžią aktorinę patirtį turinti Kristina neslėpė: su savo vaidmeniu dar nesusigyveno, tačiau tik todėl, kad tai – pati pradžia. „Kiekvienas naujas vaidmuo yra tarsi išbandymas. Žinot, jei atvirai, jokio vaidmens nepriimu nepamačiusi scenarijaus. Vaidmuo turi lipti tau. Dabar dar pati pradžia, nežinau, kiek režisierius mums leis improvizuoti. Tačiau nuojauta kužda, kad su savo vaidmeniu aš susigyvensiu. Negaliu juk sau leisti apsigėdyti, kai mano darbą stebės visa Lietuva.“

Irena – Jūratės mama, kurios dukrą vyras paliko per 16-ąsias jų vedybų metines. Gero humoro jausmo nestokojanti moteris bus ramstis ne tik dukrai, bet ir anūkei. O kaip aktorei Kristinai Kazlauskaitei seksis vystyti vaidmenį – sužinosite jau naujame LNK sezone.

Kristina Kazlauskaitė / LNK nuotr.