„Dviračio žinių“ personažą sukūrusi L.Kalpokaitė sulaukė liaupsių: lyg iš akies traukta garsi politikė

Larisa Kalpokaitė / Gedmanto Kropio nuotr., „Dviračio žinių“ stop kadras
Larisa Kalpokaitė / Gedmanto Kropio nuotr., „Dviračio žinių“ stop kadras
Šaltinis: Žmonės
2021-08-25 19:01
AA

Laidos „Dviračio žinios“ žiūrovai antradienio vakarą sulaukė naujo personažo. Politikę Viliją Blinkevičiūtę suvaidinusi aktorė Larisa Kalpokaitė maudosi pagyrose – įkūnyti personažą jai pavyko itin įtaigiai. Portalui Žmonės.lt aktorė pripažįsta, kad tai padaryti nebuvo labai sudėtinga, nors su viena problema ji vis tik susidūrė.

Larisa Kalpokaitė pasakoja, kad pasiruošti vaidmeniui jai reikėjo vos valandos: „Išvakarėse peržiūrėjau kelis įrašus „Youtube“ kanale ir „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje vykusį Rimvydo Paleckio ir Vilijos Blinkevičiūtės interviu, perskaičiau tekstą ir viskas – prieš filmavimą net nerepetavau.“

LRT televizijos laidoje „Dviračio žinios“ pasirodžiusi nauja herojė gerokai nustebino žiūrovus: ją ir tikrąją V.Blinkevičiūtę atskirti buvo ganėtinai sunku. 

Anot L.Kalpokaitės, jos ir Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkės panašumą stipriai nulėmė sukurtas personažo įvaizdis: grimo meistrės Jolantos paryškinti veido bruožai, šukuosena, pačios aktorės spintoje rasti drabužiai ir identiški karoliai.

Vaizdo įrašas:

„Turėjau tokius pat karolius kaip V.Blinkevičiūtė, taip pat keletą panašių drabužių. Taip būna – dažniausiai aktorių įvaizdžiu pilnai pasirūpina stilistai, tačiau kartais apdarus mums tenka susirasti patiems arba pasiskolinti“, – atvirauja aktorė.

Nors labai didelių iššūkių ruošiantis vaidmeniui jai neiškilo, su viena problema ji vis tik susidūrė.

„Vilija Blinkevičitė nėra labai aštrus, charakteringas personažas, turintis ryškių manierų ar kitų savybių, už kurių būtų galima užsikabinti kuriant vaidmenį. Tai gerokai apsunkino užduotį,“ – sako L.Kalpokaitė.

Nepaisant to, aktorei pavyko surasti būdą, kaip įtikinamai pavaizduoti politikę.

Vilija Blinkevičiūtė ir Larisa Kalpokaitė / Š.Mažeikos nuotr., „Dviračio žinių“ stop kadras

„Pastebėjau keletą tik jai būdingų judesių, tad stengiausi už jų užsikabinti ir tiksliai atkurti“, – dalijasi ji.

Vis tik atskleisti, kokie tie ypatingi judesiai, aktorė neketina – juos tikisi dar patobulinti ateityje, jei tik V.Blinkevičiūtės personažas pasirodys „Dviračio žiniose“.

„Viskas priklausys nuo laidos dirigento Haroldo Mackevičiaus, tačiau Viliją dar vaidinčiau su mielu noru ir tai padaryčiau dar geriau. Labai džiaugiuosi, kad ir dabar atsiliepimai labai teigiami. Pačios herojės reakcijų dar nesulaukiau – manau, kad ji šito įrašo dar net nematė“, – juokiasi L.Kalpokaitė.

Kviečiame balsuoti apklausoje:

Neringa Varnelytė ir Larisa Kalpokaitė / „Dviračio žinių“ stop kadras