Aktorė Rebel Wilson įsimylėjo merginą: „Ieškojau „Disnėjaus“ princo... o man reikėjo princesės“

Rebel Wilson ir Ramona Agruma / „Scanpix“ ir „Instagram“ nuotr.
Rebel Wilson ir Ramona Agruma / „Scanpix“ ir „Instagram“ nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2022-06-10 10:45
AA

42-ejų australų aktorė Rebel Wilson džiaugiasi atradusi naują meilę – paskelbė susitikinėjanti su širdies drauge Ramona Agruma.

Praeityje su vyrais susitikinėjusi aktorė apie naujai užgimusius romantiškus jausmus moteriai pranešė per „Pride“ mėnesį (LGBT+ bendruomenėje šis mėnesis vadinamas pasididžiavimo mėnesiu). Naujoji aktorės Rebel partnerė yra mados dizainerė, kuriai priklauso prekės ženklas „Lemon Ve Limon“.

Tai – pirmas kartas, kai Rebel Wilson savo gerbėjams pristato merginą kaip savo antrąją pusę.

Ketvirtadienį ji paskelbė žavingą asmenukę, kurioje šypsosi kartu su savo mergina Ramona Agruma. Po nuotrauka ji rašė: „Maniau, kad ieškau „Disnėjaus“ princo... bet galbūt man iš tikrųjų visą laiką reikėjo „Disnėjaus“ princesės“.

Prieraše ji taip pat nurodė grotažymę #loveisloveislove (liet. meilė yra meilė).

Aktorės Rebel artima draugė leidiniui „People“ pasakojo, kad jos bičiulė šiuo metu yra laiminga kaip niekad: „Rebel jaučiasi nuostabiai. Niekada nemačiau jos laimingesnės“.

Praėjusį mėnesį pati R.Wilson papasakojo apie tai, kaip susipažino su savo mergina. Ji atskleidė, jog su naująja gyvenimo partnere ją suvedė draugai, tačiau, kas tie gerą darbą atlikę bičiuliai, moteris atsisakė įvardinti.

„Prieš susitikdamos kalbėjomės telefonu kelias savaites. Ir tai buvo tikrai geras būdas pažinti viena kitą“, – pasakojo Rebel. – Šia prasme tai buvo šiek tiek senamadiška – labai romantiška.“

„Vis kovojant dėl aukštesnėss savivertės, svarbu šalia turėti žmogų, kuris jaučiasi lygiavertis partneris, ir būti sveikuose santykiuose, – pridūrė R.Wilson. – Ankstesniuose santykiuose yra buvę momentų, kai taikiausi su tuo, su kuo neturėjau taikstytis. Todėl dabar jaučiuosi kitaip, kai esu sveikuose santykiuose.“

Rebel Wilson / „Vida Press“ nuotr.

Primename, kad prieš kurį laiką R.Wilson romantiškus jausmus puoselėjo verslininkui Jacobui Buschui. Pora apie savo santykius oficialiai paskelbė instagrame 2020 m. lapkritį, tačiau vasario mėnesį paskelbė apie skyrybas. Praėjusių metų lapkritį aktorė atskleidė, kad pasimatymus kuriam laikui atideda į šalį ir prisipažino esanti vieniša. Ji sakė, kad „ieško sau tinkamo vyro“.

Gegužės mėnesį Rebel, kalbėdama su „People“, prisipažino, jog asmeniniame gyvenime ji vėlai pražydo, bet tame įžvelgė ir pliusų. Būdama jauna ji susitelkė į studijas ir įgijo teisininkės diplomą.