Aktorė Valda Bičkutė laukiasi pirmagimio

Aktorės Valdos Bičkutės ir poeto Mindaugo Valiuko vestuvių akimirkos
Šaltinis: Žmonės
AA

Žinomai teatro, televizijos ir kino aktorei Valdai Bičkutei (38) praėję metai buvo ypatingi – rugsėjį ji ištekėjo už poeto Mindaugo Valiuko, o šiemet rudenį pasitinka laukdama šeimos pagausėjimo.

Valdos ir dramaturgo, poeto Mindaugo Valiuko (43) kūdikis pasaulį išvys ateinančią žiemą. „Gydytojai numatė, jog vaikelis gims sausį“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Valda.

Moteris prisipažino, kad nėštumo pradžioje, kaip ir visos besilaukiančios moterys ji jautėsi prasčiau. „Pykino, nebuvo lengva, bet dabar viskas gerai. Su Mindaugu galvojame ir apie kambarį, ir apie vardą“, – džiaugsmo neslėpė ketvirtąjį mėnesį nėščia aktorė.

Aktorės Valdos Bičkutės ir poeto Mindaugo Valiuko vestuvių akimirkos / Pauliaus Peleckio nuotr./Žmonės.lt

Įdomu tai, jog viename spektaklyje su kolege Ineta Stasiulyte Valda Bičkutė vaidina nėščią moterį. Pati ji juokiasi, kad dirbtinis pilvas greitai pavirs į tikrą. Valdos kūdikis jau atlieka savo pirmuosius pasirodymus teatre.

Kol kas su Mindaugu vaikelio lyties jie nežino. Kaip tikino pora, greitai nusimato vizitas pas gydytoją ir tuomet paaiškės jų namuose krykštaus mergaitė ar berniukas. 

Su Mindaugu Valiuku Valda pažįstami jau 20 metų. Pora susituokė 2018-ųjų rugsėjį Vilniaus katedroje. 

Paklausta, kas jai svarbiau, karjera ar šeima, Valda teigia, jog svarbiausia yra pats gyvenimas: „Harmonija, balansas, autentiškumas. Rinktis nieko nereikia, reikia rasti savo balansą. Meilės pakanka viskam – ir šeimai, ir darbui, jei jos pakanka sau.“

„Man buvo septyniolika, Mindaugui turbūt dvidešimt vieni, kai susipažinome. Jis jau tada buvo poetas. Paskui daug metų buvome tiesiog geri draugai. Pora ir negalėjome būti, nes Mindaugas buvo mano pirmosios meilės geriausias draugas. Tiesa, pirmos meilės baigėsi, o bičiulystė liko. Mindaugas tuo metu gyveno Klaipėdoje – nuvažiavusi į Klaipėdą visada jį susirasdavau, pakviesdavau kavos. Jis, atvažiavęs į Vilnių, irgi visada paskambindavo“, – apie pažintį su vyru žurnalui „Žmonės“ yra pasakojusi aktorė.

Aktorės Valdos Bičkutės ir poeto Mindaugo Valiuko vestuvių akimirkos (51 nuotr.)
+45
Skaitykite daugiau