Aktorė Valda Bičkutė tapo mama – gimė dukra

Valda ir Mindaugas Valiukai/Gretos Skaraitienės/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Lietuvos televizijos, kino ir teatro aktorė Valda Bičkutė (39) su vyru dramaturgu, poetu Mindaugu Valiuku susilaukė pirmosios atžalos – porai gimė dukra, praneša Žmonės.lt.

Mergaitė šį pasaulį išvydo sausio 26-ąją, Vilniaus gimdymo namuose. „Šiąnakt atvyko Marija Valiukaitė. Esame sveiki ir laimingi“, – pasidžiaugė V.Bičkutė.

Mindaugo Valiuko, Valdos Bičkutės ir mažosios Marijos rankos

Likus keletui dienų iki gimdymo Valda su Mindaugu dar dalyvavo iškilminguose „Žmonės 2020“ apdovanojimuose, kuriuose atskleidė ir mažylės vardą.

Valda ir Mindaugas dukrai vardą išrinko iš anksto. Aktorė pasakojo, kad vardas Marija tebuvo vienintelis jų abiejų norimas variantas: tąkart, kai aptarinėjo vardų temą, abu vienu metu ištarė tą patį žodį – Marija. Toks neįprastas, intuityvus ir ypatingas sutapimas tarsi užtvirtino jų vidinę nuojautą.

Valda ir Mindaugas Valiukai/Gretos Skaraitienės/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Laiko patikrinti jausmai

Su Mindaugu Valiuku Valda pažįstami jau 20 metų. Jiedu susituokė 2018-ųjų rugsėjį Vilniaus katedroje. 

„Man buvo septyniolika, Mindaugui turbūt dvidešimt vieni, kai susipažinome. Jis jau tada buvo poetas. Paskui daug metų buvome tiesiog geri draugai. Pora ir negalėjome būti, nes Mindaugas buvo mano pirmosios meilės geriausias draugas. Tiesa, pirmos meilės baigėsi, o bičiulystė liko. Mindaugas tuo metu gyveno Klaipėdoje – nuvažiavusi į Klaipėdą visada jį susirasdavau, pakviesdavau kavos. Jis, atvažiavęs į Vilnių, irgi visada paskambindavo“, – apie pažintį su vyru žurnalui „Žmonės“ yra pasakojusi aktorė.

Aktorės Valdos Bičkutės ir poeto Mindaugo Valiuko vestuvių akimirkos (51 nuotr.)
+45
Skaitykite daugiau