Aktorei Nicole Kidman vyras nupirko svajonių namą

Nicole Kidman ir Keithas Urbanas / Vida Press nuotr.
Nicole Kidman ir Keithas Urbanas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-12-02 07:14
AA

Muzikantas Keithas Urbanas savo žmonai aktorei Nicole Kidman nupirko jos svajonių namą, kuriame anksčiau gyveno šviesaus atminimo dainininkas Michaelas Jacksonas ir dailininkas Marcas Chagallas.

Šešių aukštų raudonų plytų namas yra Manhetene, netoli Brodvėjaus – garsios ir pačios ilgiausios Niujorko gatvės.

Būtent čia įkurti didžiausi teatrai, kino teatrai, restoranai, viešbučiai ir kitos įstaigos – čia gyvenimas verda visą parą. Šurmulingas ir spindintis Manhetenas Nicole Kidman padės įgyvendinti svajonę vaidinti teatre. Greičiausiai gyvenimas tykiame Nešvilyje Tenesio valstijoje, kur ilgą laiką gyveno pora, pabodo. Aktorė panoro būti arčiau scenos, o vyras jai padėjo.

„Nicole Kidman nori kurti šou Brodvėjuje ir televizijoje, o Niujorke tam sąlygos žymiai palankesnės nei Nešvilyje“, – „New York Post“ pacitavo artimą garsios poros šaltinį.

Namas, kurį nupirko Keithas Urbanas, buvo pastatytas XIX amžiuje. Jo plotas – apie tūkstantis kvadratinių metrų, jame įrengti 7 miegamieji, 8 vonios kambariai ir dvi rūbinės. Dešimtyje kambarių įrengti židiniai, visur grindys – iš ąžuolo medienos, o langus puošia paauksuotos detalės. Namo kaina – 39 milijonai dolerių, tačiau jam būtinai reikia remonto.

Nicole Kidman vyras nupirko jai namą Niujorke / Vida Press nuotr.

Šiame name gyveno žymių žmonių, paskutinis šeimininkas – investicinio fondo „Avenue Capital“ vadovas futbolo treneris Marcas Lasry.

Nicole Kidman ir Keithas Urbanas kartu – 11 metų, jiedu susipažino 2005 m., o po metų ant „Grammy“ apdovanojimų ceremonijos raudonojo kilimo aktorė pasirodė pasipuošusi įspūdingu sužadėtuvių žiedu. Vėliau paaiškėjo, kad Keithas pasipiršo mylimajai per savo gimimo dieną spalio 26 d. Vestuvės įvyko 2006 m. birželio 25 d. Po dvejų metų gimė dukra Sunday Rose, dar po dvejų – kita dukra Faith Margaret.

Nupirktas namas – ne pirmas kilnus vyro gestas žmonos atžvilgiu. Neseniai jis išpirko namą Havajų saloje Oahu. Namo šeimininkai neketino parduoti, tačiau, kaip praneša „New Idea“ leidinys, muzikantas pateikė tokį pasiūlymą, kuriam nebuvo įmanoma atsispirti.

Nicole Kidman gimė Oahu saloje ir praleido ten pirmuosius ketverius savo gyvenimo metus – tuo metu jos tėvas biochemikas Antony Davidas Kidmanas siekė daktaro laipsnio vietos universitete.

Aktorė labai išgyveno, kai 2014-aisiais mirė jos tėvas, liūdėjo dėl visko, kas su juo susiję – vaikystės vietų Oahu saloje taip pat. Tad mylintis vyras ir nusprendė žmonai padovanoti namą, kuris susijęs su maloniais prisiminimais. Jis neabejojo, kad tai pradžiugins jo mylimąją.

Nicole Kidman su vyru Keithu Urbanu / Vida Press nuotr.