Aktorės F. McDormand „Oskaras“ sugrąžintas jo savininkei – vagis policijai gerai žinomas

Frances McDormand / „Scanpix“ nuotr.
Frances McDormand / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
A
A

Žvaigždžių fotografas Alexas Berlineris sekmadienio naktį tapo didvyriu. Vyras sugavo vagį, nugvelbusį geriausia metų aktore pripažintos Frances McDormand „Oskarą“.

Įtariamasis Terry Bryantas po įvykusios „Oskarų“ teikimo ceremonijos pateko į Los Andželo policijos departamento rankas. Vyras apkaltintas pavogęs aktorės Frances McDormand apdovanojimą. Per „Vanity Fair“ surengtą dūzgių vakarėlį Terry nutaikė momentą, kai prestižinis apdovanojimas liko ant stalo be priežiūros ir tiesiog pasiėmė jį.

47 metų vagis, kaip paaiškėjo vėliau, policijai jau yra žinomas. Jo nusikalstamumo istorijoje – automobilio vagystė ir smulkūs, ilgapirščiams būdingi nusižengimai. Beje, T. Bryantas, pavogęs Frances statulėlę, su apdovanojimu įsiamžino ir trumpame vaizdo įraše, kurį paviešino internete.

Iš pradžių vyras vaidino, kad tai jo „Oskaras“, tačiau niekam neatpažinus vagies ir nustebus, ką jis veikia kviestinei publikai skirtame vakarėlyje, buvo sučiuptas. Aktorė Frances McDormand prašė apsaugininkų vyruką paleisti ir nenorėjo jokių problemų.

Jos atstovas spaudai vėliau tikino, kad Frances savo statulėlę atgavo, tai yra svarbiausia ir nereikia iš to pūsti didžiulio burbulo.

Ne pirmą prestižinį apdvanojimą laimėjusi Frances McDormand per „Oskarus“ buvo parengusi nepamirštamą kalbą, vainikuotą kilniu gestu.

Moteris „Oskaro“ statulėlę pastatė ant grindų ir sukomandavo salėje esančias savo industrijos atstoves atsistoti. Taip aktorė ragino išreikšti solidarumą prabilti apie skaudžius išgyvenimus drįsusioms Holivudo aktorėms.

„Jei tik visos moterys dabar greta manęs atsistotų“, – sušuko Frances, mosikuodama rankomis ir ragindama damas pakilti nuo kėdžių. „Apsidairykite, visi, apsidairykite, ponios ir ponai, mes visi turime papasakoti istorijų ir visiems mums reikia pasirūpinti būsimų projektų finansavimu“, – toliau kalbėjo ji.

Frances paragino ateities moteris aptarti būsimus, feminizmo persmelktus projektus rimtuose posėdžiuose, o ne per „Oskarų“ ceremonijos „Dūzges“.