Aktorės Katie Holmes širdyje – nauji jausmai: susitikinėja su italų virtuvės šefu

Emilio Vitolo ir Katie Holmes / Soc. tinklų ir Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Aktorė Katie Holmes (41) turi naują mylimąjį. Ji ir Emilio Vitolo jaunesnysis (33) nebeslepia savo jausmų, rašo „People“. Pirmadienį pora nufotografuoti susikibę už rankų vaikštinėjantys Niujorko gatvėmis.

2019 metais Katie Holmes nutraukė šešerius metus trukusius santykius su aktoriumi Jamie Foxxu. Žinia apie jųdviejų skyrybas daug kam buvo netikėta, mat ši draugystė išlaikė ne vieną išbandymą.

Holmes ir Jamie Foxxo meilės istoriją užgniaužę kvapą sekė ne tik jų artimieji, gerbėjai, bet ir pusė pasaulio. Vien jau ko vertos buvo kalbos apie Katie Holmes buvusio vyro iškeltą ultimatumą. Katie Holmes ir Tomas Cruise'as oficialiai išsiskyrė 2012 metais. Įnoringasis ex tuomet buvusios žmonos pareikalavo, kad net penkerius metus Katie viešai nesusitikinėtų su jokiu vyru. Toks jo ultimatumas aktorės buvo kantriai tenkinamas, dėl jųdviejų mažametės dukros Suri gerovės, na, ir manoma, kad už tai Katie gavo 10 mln. JAV dolerių – po 2 mln. už vienerius metus. Pirmasis vyras, su kuriuo po ilgo laiko viešumoje pasirodė Katie, ir buvo Jamie Foxxas.

View this post on Instagram

Man About Town Trowback

A post shared by Emilio Vitolo (@emiliovitolo) on

Kas vėliau nutiko tarp žinomos poros taip ir liko neaišku, tačiau praėjus metams Katie Holmes pastebėta su žaviu jaunuoliu, kuris tėtis valdo 1990-aisiais jo tėvo įkurtą populiarų restoraną „Emilios Ballato“. Žavusis Emilio ten dirba ir kaip virtuvės šefas.

Kalbama, kad dėl aktorės Katie Holmes jis nutraukė sužadėtuves ir išsiskyrė su buvusia ilgamete savo partnere.

View this post on Instagram

Life ????????

A post shared by Emilio Vitolo (@emiliovitolo) on

Naujajam Katie mylimajam taip pat artimas kino pasaulis, anksčiau jis yra  nufilmavęs keliuose televizijos serialuose, atlikęs epizodinius vaidmenis filmuose.

Tai antrasis vyras, su kuriuo Katie Holmes pasirodo viešumoje po skaudžių ir ilgai jos laisvę suvaržiusių skyrybų su aktoriumi Tomu Cruise'u.

Katie Holmes su dukra Suri Cruise (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau