Aktorės Susan Sarandon duktė Eva Amurri Martino patyrė persileidimą

Susan Sarandon (kairėje) ir Eva Amurri / „Scanpix“/ Stella Pictures nuotr.
Susan Sarandon (kairėje) ir Eva Amurri / „Scanpix“/ Stella Pictures nuotr.
Šaltinis: BNS
2015-08-16 12:12
AA

Susan Sarandon 30-metė duktė Eva Amurri Martino patyrė persileidimą ir šeštadienį savo tinklaraštyje pasidalijo šituo skausmu, parašydama, kad buvo devynias savaites nėščia, bet prarado kūdikį, kuris būtų buvęs antras jos vaikas.

E.Amurri Martino, kuri yra ištekėjusi už sporto analitiko Kyle‘o Martino, pasidalijo savo vienų metų dukters Marlowe, žaidžiančios paplūdimyje Havajuose per šeimos atostogas anksčiau šį mėnesį, nuotrauka. Joje smėlyje matėsi vandenyno plaunamas užrašas „Vyresnioji sesuo“.

E.Amurri Martino aprašė, kaip ji su vyru „tuo pat metu išsigando ir džiaugėsi“ dėl perspektyvos turėti „du jaunesnius nei dvejų metų kūdikius“ ir kaip pasidalijo naujiena apie nėštumą su šeima bei draugais per Marlowe pirmąjį gimtadienį praėjusį savaitgalį.

Aktorė Eva Amurri / „Scanpix“ nuotr.

Tačiau po kelių dienų įvyko tragedija.

„Dalijuosi su viltimi, kad galime būti žiburys žmonėms, išgyvenantiems panašias aplinkybes, ir norėdama priminti sau ir kitiems, kad jokia gėda kalbėti apie savo širdgėlą ir leisti kitiems mus guosti. Prieš porą dienų mirė kūdikis, kurį nešiojau. Buvau devynias savaites nėščia“, – rašė E.Amurri Martino.

Prisimindama momentą, kai sužinojo, kad įvyko persileidimas, ji tęsė: „Tiesiog taip, viskas buvo baigta. Pasilikau kabinete ir man buvo atlikta procedūra kūdikiui iš mano gimdos pašalinti ... Mano gydytojas man pasakė, kad tai greičiausiai buvo ... rimtos embriono vystymosi problemos atvejis ir kad jis paprasčiausiai nustojo augti. Kad gamta ėjo savo keliu brutaliai garbingiausiu ir paprasčiausiu būdu, kokiu gamta kartais veikia. Jis taip pat pasidalijo su manimi, kad tai širdį veriančiai įprastas (reiškinys) ... Žinoma, faktas, kad tai įprasta, nė kiek nepalengvina skausmo“.

„Per pastarąsias 48 valandas supratau, kaip nepaprastai esu dėkinga už tą magiją, kurią turiu savo gyvenime. Žinoma, tai, ko neturiu ir niekada nebeturėsiu yra šis mažas angelėlis, kuris paliko mane. Ir nors man prireiks laiko susitaikyti su šiuo faktu, mane labai guodžia žinojimas, kad papasakojau – kad pasidalijau jo gyvenimu su jumis, kad jis buvo svarbus ir kad mes jį mylėjome“, – pridūrė ji.

E.Amurri Martino tėvas yra italų režisierius Franco Amurri. Už K.Martino ji ištekėjo 2011 metais.

Aktorė Eva Amurri / „Scanpix“ nuotr.