Aktoriai Ryanas Goslingas ir Eva Mendes susilaukė antro vaiko

Eva Mendes ir Ryanas Goslingas / AOP nuotr.
Eva Mendes ir Ryanas Goslingas / AOP nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-05-10 07:17
AA

Aktoriai Ryanas Goslingas (35 m.) ir Eva Mendes (42 m.) susilaukė antro vaiko – porai gimė dar viena dukra.

Savo privatumą itin sauganti pramogų pasaulio pora sugebėjo beveik visą nėštumą išlaikyti paslaptyje – kad Eva laukiasi, paaiškėjo tik prieš mažiau nei mėnesį.

Pramogų portalas TMZ išsiaiškino, kad antroji aktorių dukra gimė balandžio 29-ąją – praėjus dviem savaitėm nuo tada, kai žiniasklaida suuodė apie Evos nėštumą.

Mergaitė gimė 8.03 val. ryto Santa Monikos ligoninėje, kaip ir jos vyresnioji sesuo.

Tėvai antrąją dukrą pavadino Amada Lee Gosling. Akivaizdu, kad vardas Amada, ispanų kalboje reiškiantis „mylima“, „dievinama“ arba „brangi“, garsiai porai labai patinka, mat toks yra ir jų pirmagimės Esmeraldos antrasis vardas. Amada buvo Evos močiutės, kuri mirė dar prieš jai gimstant, vardas. Beje, 2007-ųjų filme „Mes valdome naktį“ („We Own the Night“) Eva Mendes vaidino heroję tokiu pačiu vardu – iš pradžių jos vardas buvo kitoks, tačiau aktorė pasiūlė režisieriui pakeisti jį.

Eva Mendes ir Ryanas Goslingas / AOP nuotr.

Anksčiau Eva Mendes yra sakiusi, kad jos ir Ryano šeimoje priimtas sprendimas vaikams duoti ispaniškos kilmės vardus, kad turėdami Gosling pavardę jie išlaikytų ryšį ir su šaknimis iš motinos pusės.

Žmonės.lt primena, kad nuo 2011-ųjų kartu esanti garsi pora jau augina 1,5 metų dukrą Esmeraldą, kuri gimė 2014-ųjų rugsėjį. Pirmąjį nėštumą Evai taip pat pavyko nuslėpti gana ilgai – septynis mėnesius.