Aktoriai Šarūnas Banevičius ir Jonas Gricius prabangų automobilį papuošė išskirtiniais numeriais

Šarūnas Banevičius ir Jonas Gricius / Tomas Foto nuotr.
Šarūnas Banevičius ir Jonas Gricius / Tomas Foto nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-01-18 11:07
AA

Antrame sezone komiško serialo „Bruto ir Neto“ personažai įsivelia į vis naujas netikėtas situacijas, krečia išdaigas ir verčia juoktis iki ašarų. Šį kartą pagrindinius veikėjus įkūnijantys talentingi jaunosios kartos aktoriai Šarūnas Banevičius ir Jonas Gricius kai kuriems gali sukelti ir pavydą – Kauno gatvėmis važinėjosi prabangiu automobiliu, papuoštu išskirtiniais vardiniais numeriais.

Dažniausiai ne laiku ir ne vietoje atsiduriančiam nutrūktgalvių draugų Š.Banevičiaus ir J.Griciaus duetui iki šiol teko ne vienas iššūkis – ne tik persirengus gaidžių kostiumais vaikščioti miesto gatvėmis, valdyti statybinį kraną, bet ir vairuoti įvairiausius automobilius ir sunkvežimius.

Jei aktoriams tektų išrinkti, už kurios transporto priemonės vairo sėdėti buvo maloniausia – be abejonių nugalėtų prabangus „Lamborghini“, kuriuo jie važinėjosi Kauno gatvėmis. Tiesa, automobilis išskirtinis ir tuo, kad jį puošė kiek kitokie numeriai – vietoje įprastos raidžių ir skaičių kombinacijos juos puošė žodis „Qgeli5“.

Šarūnas Banevičius ir Jonas Gricius važinėjosi prabangiu automobiliu / Tomas Foto nuotr.

Nuolat besidomintiems pramogų pasaulio aktualijomis toks užrašas turėtų sukelti asociacijų su prieš pusantrų metų kilusiu skandalu, kuomet Kauno miesto mero sūnus, lenktyniniais automobiliais besidomintis Dainius Matijošaitis galimai pasityčiojo iš verslininko Ugniaus Kiguolio bei interneto žvaigždės Monikos Šalčiūtės pavadindamas juos kugeliu ir šaltiena.

Tačiau, pasak vieno iš serialo „Bruto ir Neto“ scenaristų Eriko Kundrecko, tokių „Lamborghini“ numerių pasirinkimo motyvai – visai kiti. „Dabar yra daug keistų vardinių numerių, todėl pagalvojome, kad ir čia būtų smagu tokį sugalvoti. Ar čia yra kažkokia asociacija ar jos nėra – spręsti žiūrovams. Numeris yra „Qgeli5“, bet galima perskaityti ir kaip kugelis. Tai tik situacijos žaismas“, – intriguodamas tikino E.Kundreckas.

Šarūnas Banevičius ir Jonas Gricius prabangų automobilį papuošė išskirtiniais numeriais (4 nuotr.)
Tomas Foto nuotr.
+1