Aktoriai Toma Vaškevičiūtė ir Tadas Gryn nusprendė pasukti skirtingais keliais

Tadas Gryn ir Toma Vaškevičiūtė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Penkerius metus šiltus santykius vienas kitam puoselėję aktoriai Toma Vaškevičiūtė ir Tadas Gryn nusprendė pasukti skirtingais keliais.

Populiarių lietuviškų serialų, kino bei teatro aktorė, „Auksinio kryžiaus“ laureatė T. Vaškevičiūtė apie gyvenimo pokyčius prakalbo per savo 33-ąjį gimtadienį. Socialinio tinklo paskyroje ji pasidalijo įrašu, kuriame lakoniškai prasitarė ir apie nutrūkusius santykius: „kartais reikia paleisti ir pačius mylimiausius“. 

„Kinijoje jau mano gimtadienis. Naktis. Guliu su sraigės seilių kauke ir žinoma – daug minčių. Apie Meilę, apie Laiką, apie Kūrybą, apie Gyvenimą iš esmės. Dar mano draugė @jjazzu dainuoja per kinišką kolonėlę „we are getting older my Love“ Ko išmokau per šitą Kristaus amžių? Stipriai mylėti, o taip. Meilę jausti ir auginti kaip nesibaigiantį šaltinį, paleisti pačius mylimiausius. Kol kas tai buvo sunkiausia pamoka. Galų gale ji tampa savotiška dovana, bet tam reikėjo daug kantrybės ir nuolankumo. Su laiko tėkmės greitumu dar nesusitaikau, bet vis daugiau būnu akimirkoje tokia kokia ji yra, išmokau jai nesipriešinti, tekėti laiku taip kaip jis tai daro. Kūrybą pažabojau ir prisijaukinau. Išmokau kurdama patirti tikrą džiaugsmą ir lengvumą. Žodžiu ir vėl – joje nebeliko kančios ar sunkumo. 

Tik žaidimas, vaizduotė, istorijos, laimė turėti pašaukimą, įkvėpimą, sraigių seilių kaukę prieš premjerą kažkur kitam pasaulio krašte ir dėkingumą kad tai vyksta. Kūnas ir dvasia vis labiau mano rankose, įgyja tas formas ir erdves, kurias pati pasirenku, kokias siūlo dabartis. Gyvenimas toks įdomus, kartais – dėsningas ir banalus. Kelionė, šilko kelias. Ačiū iki ašarų, mano palydovai!!! Mano širdies ežeras pilnas meilės Jums. Šiandien esu Kristaus amžiaus, aplinkybės kaip 17-kos, tik esu šiek tiek gražesnė, stipresnė ir jau žinau kaip viskas laikina, kaip myliu gyvenimą, toks koks yra. Šiandien turiu daug švelnumo ir susitaikymo, labai daug energijos, kuria noriu su Jumis dalintis. Myliu, bučiuoju, T.“, – rašė aktorė. 

View this post on Instagram

Kinijoje jau mano gimtadienis. Naktis. Guliu su sraigės seilių kauke ir žinoma - daug mičių. Apie Meilę, apie Laiką, apie Kūrybą, apie Gyvenimą iš esmės. Dar mano draugė @jjazzu dainuoja per kinišką kolonėlę “we are getting older my Love” Ko išmokau per šitą Kristaus amžių? Stipriai mylėti, o taip. Meilę jausti ir auginti kaip nesibaigiantį šaltinį, paleisti pačius mylimiausius. Kol kas tai buvo sunkiausia pamoka. Galų gale ji tampa savotiška dovana, bet tam reikėjo daug kantrybės ir nuolankumo. Su laiko tėkmės greitumu dar nesusitaikau, bet vis daugiau bunu akimirkoje tokia kokia ji yra, išmokau jai nesipriešinti, tekėti laiku taip kaip jis tai daro. Kūrybą pažabojau ir prisijaukinau. Išmokau kurdama patirti tikrą džiaugsmą ir lengvumą. Žodžiu ir vėl - joje nebeliko kančios ar sunkumo. Tik žaidimas, vaizduotė, istrijos, laimė turėti pašaukimą, įkvėpimą, sraigių seilių kaukę prieš premjerą kažkur kitam pasaulio krašte ir dėkingumą kad tai vyksta. Kūnas ir dvasia vis labiau mano rankose, įgyja tas formas ir erdves, kurias pati pasirenku, kokias siūlo dabartis. Gyvenimas toks įdomus, kartais - dėsningas ir banalus. Kelionė, šilko kelias. Ačiū iki ašarų, mano palydovai!!! Mano širdies ežeras pilnas meilės Jums. Šiandien esu Kristaus amžiaus, aplinkybės kaip 17kos, tik esu šiek tiek gražesnė, stipresnė ir jau žinau kaip viskas laikina, kaip myliu gyvenimą, toks koks yra. Šiandien turiu daug švelnumo ir susitaikymo, labai daug energijos, kuria noriu su Jumis dalintis. Myliu, bučiuoju, T. ❤️ Photo - @shootingactress make up - @oneida_kunsunga #birthday #birthdaywishes? #thankyou #silkroad

A post shared by Toma Vaškevičiūtė (@tomavaskeviciute) on

Skaitykite daugiau