Aktorių reakcijos į didžiausią klaidą „Oskarų“ istorijoje buvo geresnės nei Holivudo filmuose

„Oskarų“ vinimi tapo per klaidą geriausiu filmu paskelbta juosta „Kalifornijos svajos“. Iš tiesų apdovanojimą pelnė „Mėnesiena“ / „Scanpix“ nuotr.
„Oskarų“ vinimi tapo per klaidą geriausiu filmu paskelbta juosta „Kalifornijos svajos“. Iš tiesų apdovanojimą pelnė „Mėnesiena“ / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-02-27 11:15
AA

Romantiška juosta „Kalifornijos svajos“ (La La Land) gal ir nepelnė „Oskaro“ statulėlės už geriausią metų filmą, bet tapo vakaro sensacija. Šių metų apdovanojimuose šis miuziklas buvo laikomas absoliučiu favoritu, todėl niekas pernelyg nenustebo, kad aktorius Warrenas Beatty pranešė, jog geriausiu filmu tapo būtent „Kalifornijos svajos“.

Juostos prodiuseris Jordanas Horowitzas jau laikė rankose „Oskaro“ statulėlę, kai paaiškėjo, kad įvyko painiava.

Warrenas susipainiojo vokuose ir paskelbė ne tos nominacijos nugalėtoją. Iš tiesų geriausiu metų filmu tapo filmas „Mėnesiena“ (Moonlight).

Tai pastebėję renginio režisieriai buvo priversti pertraukti apdovanojimų ceremoniją. Tuo metu „Kalifornijos svajų“ prodiuseris Fredas Bergeris jau buvo įpusėjęs padėkos kalbą.

Greičiausiai kilusiame chaose susigaudė apdovanojimą rankose gniaužęs prodiuseris Jordanas, kuris priėjęs prie mikrofono paskelbė jog įvyko klaida ir šį apdovanojimą turėjo pelnyti „Mėnesienos“ komanda.

„Įvyko klaida. „Mėnesiena“, vyručiai, jūs laimėjote geriausio filmo kategorijoje. Tai ne pokštas. Deja, perskaitė ne tą pavadinimą.

Tai ne pokštas, ateikite čia“, – dar kartelį pakartojo Jordanas.

Renginio vedėjas Jimmy Kimmelas bandė gelbėti situaciją, juokaudamas, kad galbūt reiktų įteikti po „Oskarą“ abiejų filmų komandoms, bet Jordanas pasielgė garbingai ir patikino, kad jam bus garbė įteikti šį apdovanojimą bičiuliams, sukūrusiems „Mėnesieną“.

J.Horowitzas buvo vienas iš nedaugelio, sugebėjusių šioje suirutėje reaguoti ramiai, nedaryti iš susiklosčiusios situacijos skandalo. Mat tokių suglumusių Holivudo žvaigždžių nepamatysi nė geriausiam filme – Mattas Damonas švilpė, aktorė Nicole Kidman apstulbusi net išsižiojo, o aktorės Joi McMillon veide emocijos keitėsi viena po kitos.

Filmo režisierius Barry Jenkinsas negalėjo patikėti tokiu istorijos posūkiu. Užtat filmo komanda neslėpė emocijų džiaugdamiesi, kad pelnė svarbiausią apdovanojimą. Jūs tik pažiūrėkite į Janelle Monàe!

Geriausios garsenybių reakcijos į „Oskaro“ įteikimą ne tam filmui (28 nuotr.)
+22