Aktorių Richardą Gere'ą elgeta palaikiusi turistė atidavė jam savo picą

Richardas Gere'as vaidina benamį filme „Time Out of Mind“ / AOP nuotr.
Šaltinis: BNS
AA

Viena prancūzų turistė, paklausiusi širdies balso, atidavė savo picos likučius vyrui, kurį pamatė besiknisantį po šiukšles Niujorko gatvėse, nesupratusi, kad tai buvo naujame filme besifilmuojantis Richardas Gere'as.

42 metų paryžietė Karine Valnais Gombeau aktorių, besiknaisiojantį po šiukšles, pastebėjo praėjusią savaitę, kai su savo vyru ir 15-mečiu sūnumi išėjo iš picerijos netoli centrinės stoties Manhatane, sekmadienį pranešė „New York Post“.

Nė nemirktelėjęs 64-erių Richardas Gere'as, kuris buvo nesiskutęs ir vilkėjo sudriskusiais drabužiais, paklausė, kas yra krepšyje, kurį jam pasiūlė geroji samarietė.

Richardas Gere'as švenčia 64-ąjį gimtadienį / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Bandžiau jam pasakyti angliškai, bet išėjo pusiau prancūziškai, – sakė ji laikraščiui. – Pasakiau: „atsiprašau, bet pica šalta“. Jis pasakė: „Labai jums ačiū. Tegu Dievas jus laimina“.

Moteris nuėjo taip ir nesupratusi, kad tai buvo Holivudo žvaigždė Richardas Gere'as, kuris filmavosi naujoje juostoje „Time Out of Mind“. Kad picą atidavė garsenybei moteris sužinoji tik kai minėtas laikraštis po dviejų dienų išspausdino tos akimirkos nuotrauką – viešbučio, kuriame ji buvo apsistojusi, darbuotojai davė jai laikraštį su nuotrauka, kurioje ji perduoda maistą aktoriui.

„Tai buvo stebuklinga. Tai beprotiška, tai – istorija. Neįsivaizduojama, kad gali nutikti toks dalykas“, – sakė ji ir pridūrė mananti, kad Richardas Gere'as yra „labai gražus, net būdamas savo amžiaus“.

Richardą Gere'ą taip sujaudino moters gerumas, kad jis ją pavadino angelu, sakė režisierius Orenas Movermanas. Kino kūrėjas „New York Post“ sakė: „Jis buvo labai sujaudintas. Jis sakė: „Žinai, ji buvo tarsi angelas“. Jis vaidino, tad, akivaizdu, jautėsi kaip žmogus, gyvenantis gatvėje. Kai ji priėjo, jis sakė pasijutęs taip, tarsi angelas jam padovanojo dovaną“.

Skaitykite daugiau