Aktorių žvaigždynas lobio paieškomis ir vandens mūšiu pradėjo „Domino“ teatro vasaros sezoną

Teatro „Domino“ vasaros sezono atidarymas
Teatro „Domino“ vasaros sezono atidarymas
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2022-06-16 16:08
AA

Profesionalus komedijos teatras „Domino“ tradiciškai birželį skelbia vasaros sezono atidarymą. Ta proga teatro darbuotojai ir kūrėjai susirinko drauge tam, kad pasidžiaugtų dar vienu sėkmingai prabėgusiu sezonu, pasidalintų vasaros planais, kartu papramogautų ir susipažintų su kasmet teatro kolektyvą papildančiais naujais veidais.

Į jaukią netoli Vilniaus esančią sodybą suvažiavo visų „Domino“ teatro žiūrovų puikiai pažįstami ir jau pamilti aktoriai: Ineta Stasiulytė, Julius Žalakevičius, Karina Stungytė, Larisa Kalpokaitė, Sakalas Uždavinys, Renata Kutinaitė, Justina Nemanytė, Valda Bičkutė, Jokūbas Bareikis, Vaida Lisikaitė, Vaidotas Martinaitis ir daugelis kitų.

Kas jų laukia, nežinojo nė vienas, todėl visos užduotys ir pramogos buvo sutiktos audringomis ovacijomis. Naująjį „saldžios vasaros“ sezoną dalyviai pasitiko ne tik gardžiomis vaišėmis, bet ir rimtais galvosūkiais: pasiskirsčius į komandas, jiems reikėjo atrakinti daug mažų skrynelių, o galiausiai ir surasti kruopščiai slepiamą lobį.

Nors oro prognozės nebuvo gailestingos, tačiau dangumi ridenosi saulė ir po nemažai protinių ir fizinių jėgų pareikalavusių užduočių, buvo surengtas gaivinantis vandens mūšis.

„Fantastiškai praleista diena! Kaip gaila, kad visi drauge susirenkame taip retai“, – po vasaros sezono atidarymo įspūdžiais dalinosi aktoriai bei personalo darbuotojai.

Kaip žinia, „Domino“ teatras nesiilsi ir vasarą, savo gerbėjų laukiantis populiariausiuose renginiuose Vilniuje, Kaune, Palangoje, Druskininkuose, Šiauliuose, Panevėžyje ir Marijampolėje. O rudenį žiūrovų visoje Lietuvoje lauks mažiausiai trijų naujų spektaklių suaugusiems ir vaikams premjeros.

Fotogalerija:

„Domino“ teatro naujo vasaros sezono atidarymas (42 nuotr.)
+36