Aktoriui Arnoldui Eisimantui atostogas mažytėje Italijos saloje primins nuotraukos lyg iš kino filmo

Arnoldo ir Ievos Eisimantų kelionė Italijoje / Asmeninio albumo nuotraukos
Arnoldo ir Ievos Eisimantų kelionė Italijoje / Asmeninio albumo nuotraukos
Jūratė Ražkovskytė
Šaltinis: Žmonės
2023-08-05 16:56
AA

„Kai į gūglą suvedi salos pavadinimą Džiljas, žemėlapio žymeklis būna didesnis už salą...“ – juokiasi aktorius ir radijo laidų vedėjas Arnoldas EISIMANTAS (38), su žmona šokėja Ieva Eisimante (30) ir draugų kompanija – Nerijumi, Giedre, Aušrimu ir Monika – atostogavęs mažytėje Italijos saloje Tirėnų jūroje.

„Italija – lyg ir ne taip toli nuo Lietuvos, bet patekti į šią salą užtrunka. Norint pasiekti rojų, reikia skristi į Romą, tada dvi valandas važiuoti traukiniu, paskui persėsti į autobusą, galiausiai – dar valandą plaukti keltu. Pernai, pamenu, namo keliavome parą! – pasakoja apie antrą kartą lankytą Džiljo salą. – Šioje mažytėje atokioje salelėje gyvena mūsų bičiulis ir senas Giedrės draugas italas Mariano. Jis absoliučiai fantastiškas žmogus. Nors Mariano gerokai už mus vyresnis, yra daugiau kaip septyniasdešimties, kaskart susitikę stebimės jo energija ir požiūriu į gyvenimą.

Nuotraukos ir įspūdžiai – Žmonės.lt prenumeratoriams.

Jis toks jaunatviškas, energingas, mėgstantis draugus ir kompanijas, kad kartais kyla klausimas, kas čia vyresnis – jis ar mes. Pernai, prieš pat mūsų su Ieva vestuves, Giedrė ir Nerijus pakvietė kartu vykti į Džilją. Tai buvo tarsi mūsų priešvestuvinė kelionė. Pamenu, kai pirmą kartą buvome saloje, vaikščiojome išsižioję, o šiemet ta pora, kuri nuo salos grožio aikčiojo kiekviename žingsnyje, buvo jie.