Aktorius Arnoldas Eisimantas: „Baimė yra rakinantis dalykas, spąstai“

Arnoldas Eisimantas / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Arnoldas Eisimantas / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2022-03-17 09:47
AA

„Sunku patikėti, kad tai vyksta šitam dvidešimt pirmajame amžiuje. Deja, pasirodo, kad istorijos vadovėliai ne iš piršto laužti, dalykai kartojasi ir žmonės greitai pamiršta žiaurius įvykius“, – apie Rusijos karą Ukrainoje sako aktorius Arnoldas Eisimantas.

Anot jo, vis dėlto, tokių diktatorių tikslas yra įbauginti, pasėti paniką ir baimę tarp žmonių: „Visi turime išlikti ramūs ir daryti savo darbą. Taip pat reikia solidarizuotis ir padėti, kiek tik galime. Svarbiausia neišsprūsti iš savo bėgių ir gyventi toliau. Nebijoti, nes baimė yra rakinantis dalykas, spąstai. Žiūrėkite, kaip ukrainiečiai eina ir kovoja už savo šalį. Manau, iš pradžių jiems buvo šokas, o baimei jiems, tiesiog nebeliko laiko nei vietos. Jie privalėjo daryti, veikti ir eiti, ir kovoti“, – savo jausmais dalinasi žinomas aktorius.

Kad ir kokiomis slogiomis nuotaikomis dabar gyvena visas pasaulis, vis dėlto toliau gyventi privalome kiekvienas.  Todėl ir dalyvaudamas BTV projekte „Muzikinė kaukė“ Arnoldas Eisimantas stengiasi ir toliau dirbti neskaičiuodamas nei darbo valandų, nei jėgų. Todėl šį šeštadienį gavęs užduotį – įkūnyti garsų Lietuvos elektroninės muzikos atlikėją Beissoul atsidavė negailėdamas savęs.

Arnoldas Eisimantas / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Arnoldas Eisimantas / Svetlanos Bolnienės nuotr.

„Labai apsidžiaugiau, kai ištraukiau būtent jį, nes pats, asmeniškai, labai mėgstu jo muziką. Nors Artūro asmeniškai nepažįstu, tačiau iš karto jam parašiau ir paprašiau atsiųsti playback‘ą. Be jokių kalbų, dar tą pačią dieną jį gavau. Šiame pasirodyme bandžiau identiškai atkartoti jo „Eurovizijos“ pasirodymą“, – sako vyras.

Šį šeštadienį, kuomet paaiškės kas iš dešimties dalyvių pateko į laimingąjį ketvertuką ir kausis dėl nugalėtojo titulo finale, Arnoldas nevynioja žodžių į vatą.

„Man kiekvienas šeštadienis buvo kaip finalas. Kiekvieną šeštadienį tu eini kautis su savo jauduliu ir stengiesi padaryti kiek įmanoma geriau. Kai kuriuos pasirodymus pavyko geriau padaryti, kai kuriuos blogiau, bet, bent jau man asmeniškai, niekada nebuvo gėda prieš save. O ar pateksiu į finalą – apie tai negalvoju ir neužsiiminėju jokiom matematikom.“

Arnoldas Eisimantas / Asmeninio albumo nuotr.

Dainininkei ir aktorei Austėjai Lukaitei taip pat mygtukas lėmė įkūnyti mėgstamą atlikėją Jurgą Šeduikytę: „Man Jurgos dainos patinka nuo jaunystės, kai ji dalyvavo pirmame muzikos šou. Todėl ruoštis šiam pasirodymui buvo vienas malonumas. Šiame laikotarpyje, kiek skaičiau apie ją, jai buvo labai svarbus judesys. Man tai artima, nes aš pati šiuo savo gyvenimo momentu jaučiu begalinę meilę jogai. Man labai patiko tas judesys šioj dainoj. Jis tarsi išlaisvina.“

Austėja taip pat prisipažįsta neskaičiavusi savo balų. Be to, žinoma moteris neslepia, kad į viską žiūri atviromis akimis ir nesistengia savęs apgaudinėti: „Niekada nebuvau tarp pirmaujančių. Todėl nesitikiu stebuklo, kad staiga po šio pasirodymo pakilsiu š lentelės viršų ir atsidursiu finale.“

Austėja Lukaitė / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Ukrainoje vykstant karui, ji prisipažįsta, kad šie įvykiai privertė labiau branginti kiekvieną minutę su artimaisiais.

„Neseniai buvau aplankyti savo senelių iš mamos pusės, jiems yra per devyniasdešimt metų ir jie yra mano didžiausi gerbėjai. Senelis net yra sakęs, kad kai žiūri „Muzikinę kaukę“ jeigu kas nors ką nors blogo pasako apie jo anūkę, iš nervų net perjungia kanalą. Tai, žinoma, šeimos ir artimųjų palaikymas yra labai didelis. Todėl, ypač matant kas dabar vyksta pasaulyje, dar dažniau juos aplankyti ir dar stipriau juos apkabinti“, – atvirai kalba Austėja.

Jau šį šeštadienį 19.30 val. BTV projektas „Muzikinė kaukė“ pasieks kulminaciją ir paaiškės, kuriems keturiems dalyviams pavyko prasiskinti kelią link finalo.

Austėja Lukaitė / Svetlanos Bolnienės nuotr.