Aktorius Audrius Bružas: „Norint išgyventi, menininkams tenka improvizuoti“

Audrius Bružas / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Audrius Bružas / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-02-04 12:39
AA

„Laisvės ir tam tikra laimės išraiška yra tada, kai nereikia galvoti apie tai, kiek kainuoja kuras, kai užeini į prekybos centrą ir apsiperki pagal nuotaiką, kai baksteli pirštu į pasaulio žemėlapį ir netrukus ten nuskrendi“, – teigia laidos „Tylūs geradariai.Tvarumo istorijos“ vedėjas Leonardas Pobedenoscevas.

Užklupus pandemijai, daugelis žmonių ne tik turi pamiršti apie tokį spontaniškumą, tačiau ir kaip reikiant susiveržti diržus. Tad kaip planuoti savo finansus ir atsidėti dalį lėšų nenumatytiems atvejams? Leonardas kviečia apie tai padiskutuoti savo kolegą ir labai gerą draugą aktorių Audrių Bružą.

Mažojo teatro scenoje Audrius Bružas pažymėjo savo jubiliejų / D. Putino nuotr.

Visiems puikiai žinomas aktorius Audrius Bružas, dar geriau pažįstamas kaip improvizacijos meno ekspertas, šiandien gali būti pristatomas ir kaip puikus verslininkas. Žinomas vyras atviras – dabar menininkams tenka improvizuoti, norint išgyventi karantino metu. Pavyzdžiui, jis ėmėsi papildomos veiklos ir pirkėjus kviečia užsukti į batų parduotuvę, kurioje jau kurį laiką dirba.

L.Pobedenoscevas ir A.Bružas

Pašnekovas prisimena: „Čia kažkada reikėjo batų kodus suvedinėti. Staiga suprantu, kad jau dvi ar tris valandas tai darau… Ir aš kažkaip pradėjau galvoti: tai juk aš aktorius, jau kokius dvidešimt metų užsiimu aktoryste, o ką aš dabar darau? Bet kita vertus – tai tokia ramybė ir meditacija. Jokio streso, jokios panikos, kuri apima tada, kai reikia eiti į sceną ar prieš filmavimus.“ Audrius dar pasidžiaugia ir tuo, kad improvizacijos meno įgūdžiai, gludinti daugybę metų, jam labai praverčia ir naujajame darbe.

Mažojo teatro scenoje Audrius Bružas pažymėjo savo jubiliejų/Irmanto Gelūno/„Žmonės Foto“ nuotr.

Bružas prisipažįsta, kad santaupų šiai dienai neturi. Nors ir dirbo daug, tačiau dalį savo pajamų investavo į verslą. Aktorius juokauja, kad tuo metu, kai studijavo aktorystę Muzikos ir teatro akademijoje, jų tikrai niekas nemokė, kaip uždirbti pinigų. Pasak jo, geriausias universitetas sudėtingose situacijose – gyvenimas. Pavyzdžiui, kartą praradęs net 100 tūkst. eurų, dabar į klausimus, susijusius su asmeniniais finansais, jis žiūri labai atsakingai.

Daugiau apie kasdienius finansus ir nekasdienes pašnekovų patirtis – laidoje „Tylūs geradariai. Tvarumo istorijos“šeštadienį 11.30 val. per TV3.