Aktorius Bradas Bittas prakalbo apie karjeros pabaigą: „Man patinka daryti kitus dalykus“

Bradas Pittas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Holivudo aktoriaus Brado Pitto požiūris į vaidmenis bei šlovę pasikeitė ir jis dėl to kaltina savo amžių. 55-erių metų netrukus kinuose pasirodysiančio mokslinės fantastikos filmo „Ad Astra“ žvaigždė atvirai prisipažino, kad sensta.

„Senstant geriau supranti laiką, ir turi daugiau patirties, geros ir blogos, su žmonėmis. O tavo paties pergalės ir praradimai – kuo senesnis tampi, jie nebeatrodo tokie dideli pasiekimai ar netektys. Su kuo leidi laiką, kaip leidi laiką – visa tai man tapo daug svarbiau.“ – teigia B. Pittas.

Pasak aktoriaus, vienas iš svarbiausių dalykų augant buvo suprasti savo jausmus ir juos išnaudoti.

„Kalbu apie mano asmeninės patirties, asmeniniu humoro, asmeninio drovėjimosi ir asmeninių skausmų išnaudojimą.“ – teigia aktorius.

Bradas Pittas ir Leonardo DiCaprio / Organizatorių nuotr.

„Kai žiūriu į [Christian] Bale ar [Tom] Hardy, suprantu, kad negaliu padaryti to, ką jie daro. Man patinka į juos žiūrėti. Ir aš negalėjau įžengti į tą vaidmenį. Bet aš noriu tą patį dalyką padaryti savaip.“

Tai buvo pokalbis su kolega, aktoriumi Leonardo DiCaprio, kuris privertė jį suvokti, kad laikas pažvelgti į dalykus kitaip.

„Neseniai Leo ir aš pasikalbėjome. 90-ųjų pabaigoje ar 2000-ųjų pradžioje aš supratau, kad siekiu šių įdomių vaidmenų, tačiau man nepavyko gyventi tokio įdomaus asmeninio gyvenimo, kokį maniau galintis.“ – sako Bradas Pittas, šešių vaikų – 18-mečio sūnaus Maddox, 15-mečio Pax, 14-metės dukros Zahara, 13-metės Shiloh bei 11 metų amžiaus dvynių Knox ir Vivienne – tėvas, kuris džiaugiasi savo veiklos Holivude sumažinimu, vietoje to užsiimdamas „tėčio reikalais“, pavyzdžiui, skulptūrų kūrimu ar paprasčiausiu filmų žiūrėjimu.

Dar liepos mėnesį Holivudo žvaigždė, dirbanti kine daugiau nei du dešimtmečius, užsiminė, kad galiausiai visiškai atsisveikins su kameros priekine dalimi.

Bradas Pittas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Nežinau. Nežinau. Man patinka daryti kitus dalykus.“ – užsiminė Brad Pitt.

„Manau, kad vieną dieną aš tiesiog atsibusiu ir organiškai tai bus užbaigta. O galbūt aš neatsibusiu ir dėl to ir ateis karjeros pabaiga.“ – pajuokavo aktorius.

Bet kol kas aktoriaus karjera dar nebaigta ir jau rugsėjo 20 d. jį pamatysime režisieriaus James Gray mokslinės fantastikos filme „Ad Astra“, pasakojančiame apie pavojingą skrydį per visą Saulės sistemą atskleidžiantį kvapą gniaužiančias paslaptis, metančias iššūkį mokslo įrodytai žmonijos evoliucijos istorijai, mūsų vietai Visatoje ir parodantį grėsmę, pakibusią virš mūsų mėlynosios planetos.

Skaitykite daugiau