Aktorius Bradas Pittas susitikinėja su švedų atlikėja Lykke Li: kursto kalbas apie artimą ryšį

Bradas Pittas ir Lykke Li / „Scanpix“ nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Holivudo aktoriaus Brado Pitto (58) skyrybos su Angelina Jolie (46) jo neprivertė užverti širdies ir vengti naujų jausmų. Nors iki šiol kino žvaigždė taip ir neužmezgė ilgalaikių santykių, aktorius buvo pastebėtas besimėgaujantis kitos moters – švedų muzikos perlo Lykke Li (35) – draugija. Anot šaltinių, juodu suvedė kaimynystė.

Anot „Deux Moi“, Lykke Li, kurios pilnas vardas yra Li Lykke Timotej Zachrisson, gimtojoje Švedijoje jau kurį laiką sklando gandai, kad moteris susitikinėja su Holivudo žvaigžde.

Praėjusią savaitę ta pati svetainė pranešė, kad Bradas ir švedų atlikėja šėlo neseniai Holivude atidarytuose „Mother Wolf“ rūmuose.

Šaltinis „The Sun“ patvirtino: „Tai buvo Lykke, jie kartu vakarieniavo“. „The Sun“ teigiama, kad 35 metų Lyyke, kuri su buvusiu mylimuoju prodiuseriu Jeffu Bhaskeriu turi sūnų Dioną (6 m.), gyvena vos už trijų minučių kelio automobiliu nuo Brado Pitto namų.

Dainininkė Lykke Li / Organizatorių nuotr.

Nuosavybės dokumentai rodo, kad prabangus dainininkės namas su trimis voniomis buvo įsigytas 2018 m. pagal už 1,6 mln. eurų.

Atskiras šaltinis „The Sun“ pasakojo: „Bradas ir Lykke taip lengvai galėjo būti pastebėti, nes yra kaimynai. Puiku, kad žmogus, kuris jam patinka, gyvena taip arti“.

58 metų Bradas jau seniai gyvena Los Feliz mieste ir jam priklauso 7 milijonų dolerių vertės namas uždaroje bendruomenėje, netoli buvusios žmonos Angelinos ir jų šešių vaikų namų.

Bradas Pittas / „Scanpix“ nuotr.

Primename, kad Bradas Pittas su buvusia žmona Angelina Jolie augina šešis vaikus. 

Po skyrybų B.Pittas buvo užmezgęs romaną su modeliu Nicole Poturalski, tačiau ir su ja santykiai nutrūko.

Beje, Švedijos atlikėja Lykke Li yra žinoma Lietuvos melomanams – 2018 metais ji koncertavo Vilniuje.

Švedų atlikėjos Lykke Li koncertas Vilniuje (28 nuotr.)
+22
Skaitykite daugiau