Aktorius Corey Feldmanas teigia, kad jį kėsinosi nužudyti, policija tai neigia

Corey Feldmanas / Vida Press nuotr.
Corey Feldmanas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-03-28 20:16
AA

Aktorius Corey Feldmanas teigia, kad jis buvo padurtas antradienio vakarą nepažįstamojo. Kaip rašo „TMZ“, aktoriui dūrė 46-erių vyriškis. Trys vyrai užklupo aktorių, kai jis važiavo į Los Andželą. Nors C. Feldmano automobilyje buvo asmens sargybinis, jį tiesiog išblaškė tai, kad kitas automobilis juos atakavo ir iš jo iššoko nepažįstami vyrai. Viskas esą įvyko staiga.

Apie tai, jau būdamas ligoninėje, kur jį operatyviai nuvežė asmens sargybinis, parašė pats aktorius savo tviterio paskyroje. Jis taip pat viešai pasiūlė Los Andželo policijos departamentui tirti tai kaip pasikėsinimą nužudyti. Tačiau policijos vadas Luisas Garcia „Hollywood Reporter“ ir „Fox News“ teigia, kad C. Feldmanas apskritai nėra sužeistas ir kad esą net įbrėžimo jokio neturi!

Corey Feldmanas / Twitter nuotr.
Corey Feldmanas / Twitter nuotr.

Kaip rašo „Page Six“, aktorius liudijo vaikų aukų byloje, ir jeigu šis aktas būtų patvirtintas valdžios, tai leistų seksualinį smurtą patyrusioms aukoms Niujorko valstijoje prailginti laiką, kada galima paduoti į teismą smurtautojus. Juk žmonės apie tai drįsta prabilti praėjus daugybei metų. C. Feldmanas pats yra patyręs seksualinį išnaudojimą ir yra viešai nekart pasisakęs, taip siekdamas ginti išnaudotų žmonių teises.

Aktorius teigia neseniai sulaukęs grasinimų ir manantis, kad į jį buvo dėl to pasikėsinta.