Aktorius Edgaras Bechteris su žmona Modesta susilaukė pirmagimio

Šventojoje žiedus sumainė aktorius Edgaras Bechter ir Modesta Stonkutė
Šventojoje žiedus sumainė aktorius Edgaras Bechter ir Modesta Stonkutė
Šaltinis: Žmonės
2019-06-01 09:57
AA

Aktorius Edgaras Bechteris (31) su žmona Modesta gyvena džiugiomis nuotaikomis – gegužės 30-ąją, per Edgaro gimtadienį, pora susilaukė kūdikio.

Porai gimė dukra. Edgaras ir Modesta dukrelei suteikė graikų kilmės vardą ir pavadino Altaja. Apie pagausėjusią šeimą socialiniame tinkle pranešė laimingas tėtis, jis pasidalijo ir pirmąją dukros nuotrauka. 

Šventojoje žiedus sumainė aktorius Edgaras Bechter ir Modesta Stonkutė
„Per pastaruosius keletą metų beveik galutinai praradau savyje romantiką, kuo labai džiaugiuosi, nes jaučiu, kad pradėjo rastis many kitų, anksčiau neregėtų dalykų: humoro jausmas, saviironija, planavimas, emocijų nukreipimas ne į save, o į profesiją, tikslus. Galvojau, kai gims dukra, parašysiu kokį nors ironišką dalyką, tipo: SAKOMA: „TIK STIPRIEMS VYRAMS GIMSTA MERGAITĖS“. BUVAU ĮSITIKINĘS, KAD GIMS BERNIUKAS.


Gimė. Nesinori taip rašyti. Norisi viešai padėkoti savo žmonai, kad visi sužinotų, kodėl ji man tokia nuostabi. Mano žmona. Ačiū Tau už tavo kalbėjimo dovaną: tu mokai mane diskutuoti, reikšti savo nuomonę drąsiai. Pasirodo, diskusija nebūtinai turi pereiti į konfliktą. Ačiū už tavo dovaną pavadinimu „feminizmas“. Pasirodo, man nebūtina amžinai įrodinėti savo vyriškumą per durų atidarimą, sąskaitos turinį, iki kaulo romantiškomis vakarienėmis. Turėjom tikrai finansiškai labai sunkių akimirkų, bet tu, net ir nemylėdama mano profesijos, visada, tiesiogiai ir netiesiogiai, neleisdavai man mesti, pasiduoti. Pasirodo vyras nieko neturi. Čia man didžiausiais atradimas, kuris neapsakomai išlaisvino.

Vyras ir moteris turi, jeigu nori. Vyras ir moteris. Lygūs individai, padedantys vienas kitam likti ištikimiems sau. Kas keisčiausia, per tuos kelis metus, kuriuos esu su tavimi, karjeroje padariau didžiausią progresą, nors ir nesivaikiau to tipiško „vyriškumo“. Ačiū, kad pertvarkei manyje sąvoka „vyriškumas“ į žmogiškumą. Ačiū Tau, , už šią naują gyvybę, kurią mes kartu su tavimi pasistengsime paversti išsilavinusiu, laisvu ir ištikimu sau žmogumi“, – socialiniame tinkle džiaugėsi tėvu tapęs Edgaras.

Pora susituokė praeitą rugsėjį Šventosios paplūdimyje. „Su Modesta susipažinome filmavimo aikštelėje. Tuo metu man pasirodė, kad esame labai skirtingi. Po kelių mėnesių ji rašė bakalauro darbą ir paprašė iš manęs interviu. Kartu mes praleisdavome vis daugiau laiko, aš ją pamilau. Pamačiau, kaip ji į mane žiūri ir padeda susigyventi su problemomis. Ji su kiekvienu mano „kirminu“ atrasdavo bendrą kalbą“, – apie draugystės pradžią atvirai pasakojo Edgaras.

Kino bei teatro aktorius prisipažino ilgai negalvojęs ir pasipiršęs savo mylimajai namuose: „Man atsirado noras pasipiršti. Norėjosi tai padaryti kaip nors įspūdingai, tačiau Modesta buvo pasakojusi, kad nemėgsta pompastikos, todėl pasipiršau labai paprastai, lovoje, po antklode“.