Aktorius Giedrius Savickas po penkerių metų draugystės vedė savo mylimąją

Giedrius Savickas ir Agata Šilobrit / Viganto Ovadnevo nuotr.
Giedrius Savickas ir Agata Šilobrit / Viganto Ovadnevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-10-07 15:18
AA

Visų taip mylimas Giedriukas – žavingasis aktorius Giedrius Savickas (37) spalio 7 d. su savo išrinktąja architekte Agata Šilobrit žengė prie altoriaus svarbiam gyvenimo „taip“.

Pora santuokai pasirinko Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčią.

Giedrius Savickas ir Agata Šilobrit / Viganto Ovadnevo nuotr.

Nuotaka vilkėjo dizainerio Roberto Kalinkino kurtą suknelę. Šventei vėliau buvo paruoštas ir minimalistinio stiliaus apdaras, kurį sukūrė audinių ir dizaino salono „Optima Forma“ meistrai.

„Ir paskutinės", – patikino Giedrius Savickas kunigą, sutikusį jaunuosius šventoriuje ir paklaususį, ar tai pirmos jiedviem vestuvės.

Jaunieji, kaip portalui Žmonės.lt sakė pats Giedrius, pasipuošė Agatos senelių ir tėvų išsaugotais žiedais.

Pasveikinti jaunųjų atvyko Giedriaus kolegos aktoriai, tarp jų buvo ir režisierius Simonas Aškelavičius.

Giedrius prie viešumo įpratęs, o štai jo mylimoji Agata – toli gražu ne.

Pora draugavo penkerius metus.

„Nesu turėjęs geresnio žygio draugo. Idealiausias variantas – pradėti gyventi su žmogumi, kurį patikrini kelionėse, kalnuose ir kitur, kur sunku. Nes ir ten tenka susikurti kažkokią buitį, jei išvažiuoji, tarkim, mėnesiui. Ir aš tik su ja pailsiu“, – žurnalui „Žmonės" anksčiau pasakojo Giedrius Savickas.

Mylimosios rankos jis paprašė taip pat kelionės metu – viešint Japonijoje. Tarp kitko – bažnyčioje Verbų sekmadienį.

Įdomu tai, kad Giedrius su Agata iki vestuvių negyveno kartu.

„Remontuoju savo butą Žvėryne, kad po vestuvių kartu įsikurtume, – iki šiol gyvenome atskirai, – interviu žurnalui „Žmonės“ prisipažino Giedrius Savickas. – Mes taip nusprendėme. Kokie šeši mano draugai garsiai stebisi: „Kaip? Tuokiatės kartu nepagyvenę? Visiška nesąmonė!“ Bet jie patys visi yra išsiskyrę ir visi turėjo bendrą buitį prieš vestuves. Tai, sakau, ką jūs man pasakojate? Man atrodo, mums kaip tik bus geriau. Turiu kaimyną, kuris su žmona irgi kartu ėmė gyventi po vestuvių, – laimingiausia šeima! Mes su Agata kartu įžengsime į naujus namus, kuriuose nebus kieno nors vieno tvarkos. Man toks modelis labai priimtinas".

Giedriaus Savicko ir Agatos Šilobrit vestuvės (48 nuotr.)
+42