Aktorius Mantas Stonkus apie neištikimybę: „Žmonai Indrei atleisčiau visiškai viską“

Mantas Stonkus su žmona Indre / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Mantas Stonkus su žmona Indre / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-05-27 09:58
AA

Pasak aktoriaus ir humoristo Manto Stonkaus, laimę jam atnešė ne populiarumas, o žmona Indrė ir dvi jųdviejų atžalos. „Kad būtum laimingas, nebūtinai turi būti garsus. Man laimę suteikia šeima, vaikai, patogus ir geras gyvenimas, kelionės bei pramogos“, – „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis“ sakė Mantas.

Jis prisipažino, kad iki susipažindamas su būsima žmona Indre buvo tikras mergišius. Net stengtis nereikėjo, moterys pačios mielai rodydavo dėmesį. „Aš nesu pats gražiausias ir, ko gero, pats skaniausias mėsos gabaliukas parduotuvėje, bet iš manęs išeina geriausias kepsnys“, – juokavo aktorius.

Mantas pridūrė, kad net dabar, kai jis laimingai vedęs, drąsių gerbėjų netrūksta. Bet aktorius vadovaujasi taisykle nesusikurti progų pagundoms. „Vien pažiūrėjus į mano veidą visoms merginoms turbūt pasidaro aišku, kad su manimi nėra šansų: būk rami, tikrai neisiu su tavimi į lovą, kai žmona namie laukia“, – sakė M. Stonkus.

Indrė ir Mantas Stonkai su dukra / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Vyras džiaugėsi, kad juodu su žmona yra tarsi dvi dėlionės dalys. Jam ir dabar netrūksta moterų dėmesio. Ir tai net patinka. Tačiau dailiosios lyties atstovių dėmesys esą reikalingas tik savimeilei paglostyti. Ar pats atleistų neištikimybę žmonai? M. Stonkus tikino, kad Indrei atleistų visiškai viską.

Humoro nestokojantis ir itin atviras Mantas Stonkus – jau šį penktadienio vakarą, paskutinėje šio sezono laidoje „Kitoks pokalbis“, 19 val. 50 min. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Indrė ir Mantas Stonkai su dukra / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.