Aktorius Mantas Stonkus: „Vaikai man padeda susitvarkyti su stresu“

Jaunimo festivalis „Vibelift“ 2019-ieji/Gretos Skaraitienės nuotr.
Jaunimo festivalis „Vibelift“ 2019-ieji/Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-04-11 14:07
AA

Balandžio 11-ąją Vilniaus „Siemens“ arenoje prasidėjo įspūdingiausias tobulėjimo ir geros energijos festivalis jaunimui „Vibelift“. Jau trečius metus iš eilės organizuojamas renginys suburia gausybę žymių pranešėjų, muzikos atlikėjų, influencerių ir jaunimo lyderių.

Pirmasis į „Siemens“ arenos sceną prieš minią jaunimo žengė puikiai pažįstamas aktorius Mantas Stonkus. Jis prisipažino – šįryt nemenkai jaudinosi.

„Atsikėliau šeštą ryto ir galvojau, kaip man paskirstyti savo energiją. Žinojau, kad turėsiu eiti kalbėti jums, o vakare dar turėsiu spektaklį. Gerai, kad namuose turiu du valerijonus: mergaitę ir berniuką. Mano vaikai man padeda susitvarkyti su didelėmis streso dozėmis,“ – atviravo M. Stonkus.

Aktorius tikino, kad dažnai prieš savo vaikus jaučiasi kvailai. „Gegužės trečiąją man sueis 31-eri. Ir žinote, nesijaučiu labai suaugęs. Su kiekvienais metais jaučiu kaip jaunėju, nes bandau gyventi jūsų ritmu.“

Jaunimo festivalis „Vibelift“ 2019-ieji/Gretos Skaraitienės nuotr.

Anot jo, labai svarbu suvokti, kad kiekvienas jaučiame baimę. Ji mus lydi kiekviename žingsnyje ir tai yra normalu.

„Kiekvienas su baimės jausmu susiduriame kasdien. Tačiau šį jausmą galime transformuoti. Paverskite baimę savo energetiniu ir motyvaciniu užtaisu,“ – jaunimą įkvėpinėjo Mantas Stonkus.

Aktorius pasidalijo savo gyvenimo etapais, kuriuose jam teko susidurti su baimės jausmu. M. Stonkus pasakojo apie antroje klasėje patirtą iššūkį dalyvaujant „Skaitovų konkurse“, kuriame jis vėliau susišlavė laurus, vėliau apie tai, kaip jo auklėtoja netikėjo, kad jam pavyks įstoti į aktorinį.

Jaunimo festivalis „Vibelift“ 2019-ieji/Gretos Skaraitienės nuotr.

„Bet man pavyko. Prisiminkite, jūs turite daryti tai, ką norite. Jeigu tėtis yra gydytojas, jūs neprivalote juo tapti. Galbūt jūs norite tapti archeologu. Geriausiu archeologu Lietuvoje. Tapkite tokiu. Siekite savo svajonių, o visas aplinkinių emocijas susidėkite sau į širdį ir paverskite jas motyvacija,“ – kalbėjo M. Stonkus.

Šis festivalis – tai tikras tobulėjimo šou, kuriame bus daug publiką užvedančių, įtraukiančių elementų. Šiemet renginys savo turiniu ir pateikimo formomis išjudins kūną, sužadins protą, sujaudins širdis, kiekvienam dalyviui leis pasijusti beribės visatos dalimi ir nors trumpam pajusti kosmoso galybę. Renginyje bus galima sutikti garsiausius šalies influencerius, juos pakalbinti ir su jais nusifotografuoti. Fotografuotis bus galima specialiai įrengtoje „Yearbook“ fotografijos studijoje.

Jaunimo festivalis „Vibelift“ 2019-ieji/Gretos Skaraitienės nuotr.

Jaunimo festivalyje „Vibelift“ jaunuolių laukia 15 žinomų pranešėjų, visas būrys populiarių muzikos atlikėjų, šokėjų, daugiau nei pusė šimto socialinių tinklų žvaigždžių, „Instagram“ ar „Facebook“ paskyrose turinčių šimtus tūkstančių sekėjų. Pranešimus skaitys TV laidų ir renginių vedėjai Mantas Stonkus, Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė, daugkartinis šalies čempionas Virgilijus Alekna, TV laidų prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas, Gediminas Jaunius, verslininkas Vadimas Zizas, profesionalus karjeros konsultantas Rytis Jurkėnas, virtuvės mitų griovėjas Alfas Ivanauskas, prof. Liudas Mažylis, influenceris Naglis Bierancas-Naglimantas, atlikėjai Jurgis Didžiulis, Monika Marija.

Renginį ves Gabijos Skučaitės ir Justino Jankevičiaus duetas, už dalyvių nuotaiką ir energiją bus atsakingi grupės „120“ vaikinai Dovydas ir Šarūnas.

Jaunimo festivalis „Vibelift“ (81 nuotr.)
+75