Aktorius Mantas Vaitiekūnas įsigijo šunį, kurį anksčiau manė esant „reto šlykštumo“

Mantas Vaitiekūnas su širdies drauge Aire ir savo augintiniu / LNK nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Ar galite patikėti, kad LNK serialo „Rimti reikalai“ žvaigždė, aktorius Mantas Vaitiekūnas dar visai neseniai nemėgo pudelių. Tačiau dabar aktorius neįsivaizduoja nė dienos be pudeliuko Niutono. Aktoriaus ir Niutono santykiai – pavyzdys visiems, kaip reikia mylėti keturkojį. Tačiau kodėl Mantas nemėgo pudelių? 

„Aš nelaikiau jų šunimis, man buvo reto šlykštumo šunys. Nemėgau jų ir viskas. Aš galvojau, jeigu turėsiu gyvenime šunį, tiki ne pudelį“, – laidoje „Gyvūnų pasaulis“ pasakoja Mantas.

Pudelių veislės atstovą Mantas Vaitiekūnas sutiko vaikštinėdamas sostinės senamiestyje su savo širdies drauge Aira. Kai išvydo aktorius tokį gražuolį, iškart susižavėjo. Tačiau kai aktorius su mylimąja nusprendė įsigyti pudeliuką, nė negalvojo, kad visai šeimai reikės pereiti vadinamąjį „feiskontrolą“.

Mantas Vaitiekūnas su savo augintiniu / LNK nuotr.

„Vaikai, aišku, kad gerai reagavo. Bet mes supratome, kad mes ne vaikams čia tą šuniuką įsigijome, mes įsigijome sau. Kad vaikai neš atsakomybę, naivu tikėtis, jie turi atsakomybę, jie prižiūri jį, išveda, bet čia buvo mūsų projektas“, – sako aktorius.

Mantas Vaitiekūnas teigia, kad į šeimą atkeliavęs Niutonas labai stipriai pakeitė šeimos gyvenimą.

LNK laida „Gyvūnų pasaulis“ – šeštadienį, 17.55 val.

Skaitykite daugiau